Як відкрити магазин подарунків

У нашій країні є безліч різних свят: 8 березня, 23 лютого, 14 лютого, Новий рік та інші. А крім них є ще й особисті свята: весілля, день народження, ювілей, вони всі дають відмінну можливість добре заробити магазинах подарунків і сувенірів. Сьогодні ми розглянемо всі етапи відкриття свого магазину подарунків.

Вибір приміщення

Другим, не менш важливим моментом є вибір формату майбутнього магазину. Тут у вас є два варіанти:

·  Ведення торгівлі в торговому центрі. У цьому випадку ви можете розраховувати на постійних відвідувачів. Але найчастіше ця ніша в торгових центрах вже зайнята і пробитися туди дуже складно.

·  Продаж своєї продукції в окремому орендованому або власному приміщенні. Тут ви можете включити свою фантазію і додати своєму магазину оригінальний образ. Як приклад, якщо ви ведете торгівлю якимись народними сувенірами, то буде незвично оформити його у народному стилі.

Після вибору приміщення вам необхідно буде зробити ремонт і отримати дозвіл санітарно-епідеміологічної служби і пожежному нагляді. Важливий фактор розміщення сувенірної лавки – це велика прохідність людей.

Площа вашого магазину подарунків повинна становити близько п'ятдесяти-вісімдесяти квадратних метрів. Така площа дозволить вам зручно розставити продукцію, створити затишок, що не маловажно в подібних закладах.

Юридична база

Найбільш правильним рішенням буде відкриття ПП, в цьому випадку, ви зможете вести податковий облік за більш простою схемою. Так як ви плануєте займатися роздрібною торгівлею, вам буде потрібно придбати та оформити касовий апарат.

Обладнання

Як було сказано вище, тут вам необхідно визначитися з форматом. Від цього залежить і обладнання, потрібне вам для відкриття магазину сувенірів. Наприклад, ви можете зробити креативну меблі своїми силами. Це додасть вашій торговій точці додатковий шарм. Також, вам знадобиться стілець для продавця, санвузол і, зрозуміло, вітрини.

Асортимент продукції

Вивчення асортименту – це один з основоположних принципів при відкритті сувенірної лавки. У вашому магазині завжди повинен бути максимально можливий широкий асортимент товарів. Для старту вам доведеться знайти надійних оптових постачальників продукції. Надійність постачальників грає дуже важливу роль у вашій справі, ні до чого вам витрачати зайві нерви і втрачати прибуток. Такі зв'язки налагодяться у вас з досвідом.

Крім того, можна знайти оптову базу і їздити за товаром самостійно. Так ви побачите, який товар користується найбільшим попитом, і будете розвивати свою сувенірну лавку в правильному напрямку. Не забувайте, що крім продажу сувенірів ви зможете надавати послуги по упаковці подарунків, отримуючи з цього додатковий прибуток.

Реклама

Думаю, не варто говорити про те, що перед відкриттям магазину вам знадобитися підійти до його майбутньої розкрутці. Роздача листівок, оголошення в засобах масової інформації (газети, журнали і радіо) і запам'ятовується вивіска діють дуже ефективно. Але в наше століття сучасних технологій вам не обійтися без свого сайту в інтернеті. Розмістіть на ньому каталог своєї продукції, навіть тих товарів, яких у вас немає в наявності, але ви готові привезти під замовлення.При правильній розкрутці вашого сайту, він може принести вам солідну кількість відвідувачів не тільки з вашого міста, але й цілого регіону.

Підсумок

Відкрити магазин подарунків дуже легко, але зробити його прибутковим вже набагато складніше. Перед відкриттям уважно проаналізуйте своїх конкурентів, визначитеся з оригінальною дуль у цій справі і підберіть гарне місце для торгівлі. Якщо вам це вдасться реалізувати, то успіх вам гарантований!