Пересувний причіп з продуктами(або бізнес на колесах)

Останнім часом в Росії стало з'являтися досить велика кількість різних бізнесів на колесах. Мова йде не про таксі та служб доставки їжі, які з'явилися дуже давно, а про невеликі фургона, як торгових точках, в яких продають різні товари та продукти харчування, а також різноманітні послуги, не кажучи вже про ресторани і кафе. У цій статті поговоримо про принади даного виду бізнесу.

Виглядає це приблизно так:

У таких чи подібних машинах можна продавати все, що завгодно. Побутові або продовольчі товари, книги, одяг. Це можуть бути ресторани і кафе, або автобуси з продажу мобільних телефонів, які працюють досі.

Також є приклади надання різних послуг і теж на колесах. У приклад можна привести шиномонтаж або пральні, а з недавніх пір навіть лазня.

У чому ж принадність даного бізнесу?

Звичайно ж це мобільність! Це одне з найголовнішого. Простота реалізації і недороге відкриття такого роду бізнесу. Купити місце, спорудити там баню, облаштувати простір навколо неї — на все це витратити набагато більше грошей, ніж поставити її замість кузова. Та ж історія з продажем кави. Потрібно платити за оренду місця, можна часто переїжджати з місця на місце в пошуках кращого з них. З лазнею на колесах можна виїхати куди завгодно! Багато лазні виїжджають, наприклад, в ліси, щоб відпочиваючі мали можливість стрибнути в чистий сніг або водоймище, а часом під'їжджають прямо до дому замовника.

З досвіду деяких підприємців відомо, що на окупність такого бізнесу йде приблизно рік. Одна пересувна точка окупає саму себе. З урахуванням того, що не всі виручені гроші йдуть на окупність.

Розглянемо такий приклад. В середньому в день продається 100-120 чашок кави при середній вартості в 60 р., собівартість якої 7-10 рублів... Таким чином чистими в день в середньому виходить 5000 рублів, в місяць 150 000 рублів, а в рік це близько півтора мільйона рублів. Такий ось середній, майже мінімальний підрахунок. Так, я не враховував витрати на бензин, дрібний ремонт автомобіля, непередбачені витрати, але головне, що є попит, а значить і прибуток!

Швидше за все, будуть з'являтися ще багато різних видів бізнесу на колесах, тому що ринок ще не насичений. Тут дуже велике поле можливостей і нереалізованих ідей, так що в шлях! Все вийде!