Що потрібно для відкриття платної стоянки?

На сьогоднішній день кількість автомобілів у містах просто вражає. Особливо у великих містах. Хоча, може, це і не всі міські машини, так як тисячі людей з найближчих поселень, прагнуть у місто щодня на роботу. Весь цей потік транспорту зливається в одну жахливу картину – дороги іноді навіть не встигають справлятися з таким потоком. Тому утворюються багатокілометрові пробки. І тільки на вихідних ця ситуація поліпшується.

Сьогодні ми не будемо обговорювати, як можна боротися з пробками. Мова піде ще про одну проблему, яка теж створює проблеми і вимагає негайного вирішення. Це брак паркувальних місць, що на сьогоднішній день охопила всі великі міста.

Водіям доводиться залишати свої автомобілі просто у дворах. А як же інакше? Якщо гаражі мають лише деякі, і то, вони живуть в приватних секторах. А простим автовласникам залишається лише шукати інші варіанти. Великим винятком є ті люди, які живуть в елітних житлових комплексах, де цілодобово працює охорона на власній парковці, ну або хоча є обгороджений двір зі шлагбаумом. Простим же водіям доводиться щодня ризикувати своїм дорогим майном або просто орендувати місце на платній автостоянці.Але і в цьому варіанті виникає проблема – загальна площа території на стоянці, не може вмістити все, що кількість машин. Тому тут з'являється хороша перспектива для відкриття платної стоянки.

Якщо подумати логічно, то це справа буде безпрограшним. Припустимо, в кожному житловому масиві живе від кількох сотень до кількох тисяч осіб. І це тільки один двір. А якщо у кожної сім'ї є по одній машині, то одного двору точно буде мало. До того ж і не кожна людина захоче ставити свою машину, яка коштує кілька десятків тисяч доларів під відкритим небом. Не дивлячись на те, що транспорт може постраждати від різних хуліганів, так на нього може вплинути і погодні умови, такі як: дощ, вітер, град, сніг. Враховуючи вище сказане, і підвищується попит на платні стоянки.Якщо точно бути впевненим, що твоя машина буде стояти в цілості й схоронності, то за це вже й не гріх заплатити грошей.

Що ж потрібно для того, щоб відкрити платну стоянку?

Для початку потрібно вирішити одну дуже важливу проблему, це, звичайно ж, місце розташування. Знайти вільний шматок землі під будівництво парковки в центрі міста – практично нереально. Не кажучи про вартість, яка явно буде занадто висока для починаючого підприємця.

Дешевше буде починати будівництво у спальних районах, де попит буде навіть більше, ніж у центрі. Вартість на такі парковки, звичайно, теж будуть менше, ніж у тих, які знаходяться центральней. Але вона теж може відрізнятися у відповідності з різними чинниками. Наприклад, якийсь місто, район, місце розташування, наявність конкуренції.

Всі фахівці рекомендують кожному підприємцю набувати землю у власність. Якщо це не можливо, то орендувати на максимальний термін, бажано з подальшим викупом. Просто коли справи підуть в гору, а воно буде так, то власник земельної ділянки зможе забрати Ваш бізнес собі. І буде дуже неприємно прощатися зі своїм нинішнім та успішною справою.

Дуже важливою частиною планування свого бізнесу, є проектування майбутньої стоянки. Ви можете зробити простий і доступний варіант: заасфальтувати ділянку, поставити огорожу, розмітити паркувальні місця. І то буде самим примітивним варіантом. І він, на жаль, буде не самим прибутковим. Що стосується ціни на такій стоянці, то вона буде мінімальною. Але якщо зробити який-небудь навіс, щоб захищав від всіляких погодних явищ, то така майданчик автоматично стає в кілька разів дорожче, хоча і потрібно вкласти додаткові грошові витрати.

Але найбільш перспективним варіантом парковок стане багатоповерхова або підземна майданчик. А також поєднання цих двох видів. За допомогою такої раціональної будівництва, можна навіть з маленького ділянки можна зробити парковку на багато місць. Звичайно ж, на будівництво піде дуже багато грошей, але тільки після завершення, Ви просто здивуєтеся, скільки парковка щомісяця приноситиме доходу.

Наступним етапом стане вибір обладнання стоянки. Обов'язково на в'їзді повинен бути шлагбаум або автоматичні ворота, і тут же відразу повинен стояти пропускний пункт з охоронцем. Великим плюсом буде наявність охорони, що позитивно підвищить інтерес у водіїв, але про них трохи пізніше. Давайте поговоримо про паркувальних місцях. Відстань між рядами повинна бути не менше семи метрів. Також крім асфальтного покриття, потрібно нанести і спеціальний шар, який запобігає всмоктуванню нафтопродуктів, які виділяють автомобілі.Якщо такого покриття не буде, Ви ризикуєте отримати штраф від відповідних органів.

На стоянці і вдень і вночі повинно бути світло, тому треба продумати розміщення висвітлюють ламп. Також можна встановити відеоспостереження, що підвищить ціну, і позитивні відгуки водіїв.

На роботу достатньо буде взяти 3 охоронців, які будуть нормально працювати доба через двоє. При виборі кандидатів на посаду охоронця, потрібно ретельно звертати увагу на всі дрібниці. Так як під його відповідальністю і вашу теж, будуть перебувати машини загальною вартістю в кілька мільйонів. І наостанок хочеться сказати, не забувайте міняти застарілі обладнання, косметичний ремонт, не завищувати ціну, і по можливості робіть поліпшення, і тільки так у Вас все вийде.За словами фахівців гроші можна відбити навіть за рік або два, якщо дотримуватися простих наших правил і порад.