Виробляємо очищену воду

В нинішній час, в абсолютно різних областях людської діяльності, використовують очищену воду від домішок. Одним з найбільш простих і близьких нам прикладів є сфера автомобільна. Дистильовану воду використовують акумулятори для автомобілів, використовують її і в системі подачі води для промивання скла. В літній період вона використовується в якості охолоджуючої рідини, а в зимовий рідина в системі охолодження розбавляють очищеної, дистильованою водою. Таким чином, дистильована вода досить широко застосовується в автомобільній середовищі.І все далеко не обмежується одними лише автомобілями.

Широко використовується дистильована вода також і в побуті. Наприклад, вона може бути в опалювальних системах. Крім цього, дуже часто додають очищену воду в парові праски, бо при цьому накипу практично не утворюється. Очищена вода також може бути використана для приготування їжі, поливу рослин і навіть наповнення акваріума. Її також можна пити, але занадто захоплюватися не варто. Так як багато мікроелементи і мінерали, які так необхідні нашому організму, в ній відсутні.

Ще однією сферою діяльності людини, де ніяк не обійтися без дистильованої води — медицина. Так як вона виступає як вкрай необхідний компонент багатьох ін'єкцій. Такою водою розбавляють різні розчини, які згодом допомагають хворим вилікуватися.

Таким чином, застосовується дистильована вода надзвичайно різноманітно і широко. А з-за постійного зростання кількості медичних закладів, будівництва нових будинків і зростання числа автомобілів, очищена вода буде постійно затребувана. А це значить, настав хороший час для запуску власного бізнесу, побудованого на виробництві дистильованої води.

З точки зору технологічних процесів виробництва очищеної води, на сьогоднішній день існує дві технології отримання очищеної води, які мають найбільшу популярність. Перша дозволяє очистити воду методом багаторазового кип'ятіння, у другій використовують метод зворотного осмосу. Недоліки і переваги у кожної з них свої. Тому нам доведеться розібрати ці дві технології більш докладно.

При використанні методу зворотного осмосу відбувається процес, коли вода пропускається через систему фільтрації, це на виході дозволяє отримувати дистильовану воду. Основна перевага цієї технології отримання очищеної води полягає в низькій витраті електричної енергії. Серед недоліків слід виділити відносно низьку швидкість виробництва, потреба в придбанні змінних фільтрів і високу вартість обладнання.

Під технологією багаторазового кип'ятіння, мається на увазі випарювання. При нагріванні вода поступово випаровується. Використовуючи дану технологію необхідно постійно підтримувати таку температуру, яка дозволить випаровуватися тільки воді, при цьому домішки залишаться в ємності. Пар, перетворюючись на воду і потрапляючи в наступну камеру, заново випаровується. У дану систему очищення можуть входити до шести ємностей. Чим більша кількість цих самих ємностей, тим чистіше на виході виходить вода.

Для відкриття власного виробництва дистильованої води, в першу чергу, потрібно орендувати або придбати приміщення. Його розмір прямо буде залежати від масштабів виробничого процесу. Які-небудь спеціальні вимоги до нього не потрібно. Єдиним, про що необхідно буде подбати, це про доступ до систем водопостачання та електроенергії.

Якщо купувати дистилятор, який виробляє за годину 100 літрів дистильованої води, він буде коштувати близько 4 тисяч доларів. Зрозуміло, якщо у вас в планах відкриття серйозного виробництва, тоді одним таким дистилятором не обійтися.

З точки зору фахівців, щоб запустити повноцінний бізнес у цій сфері, на це піде більше одного мільйона рублів. Входити в цю суму буде заробітна плата працівникам, підготовка всіх необхідних документів, оренда приміщення, придбання обладнання. Успіхів вам!