Заробляємо на розведення кішок

Багато хто, думаю, погодяться зі мною в тому, що коли прибуток і улюблену справу йдуть разом, це, безумовно, чудово. Особисто я не знаю жодної людини, який би не любив кішок. Ці пухнасті і не дуже звірята своїм господарям можуть приносити масу позитиву і радості. До того ж, на думку деяких експертів, кішки володіють лікувальними діями. А коли повертаєшся додому після трудового дня і бачиш, як з привітним нявчанням біля дверей тебе зустрічає наскільки миле створіння, просто диву даєшся. Недарма в усьому світі, кішки є однми з найпопулярніших домашніх тварин.

Загалом, в будь-якому випадку кішки це чарівні істоти. І якщо ви поділяєте мою думку, тоді для вас відкриті всі шляхи для організації чудового бізнесу, в головній ролі якого, як ви вже зрозуміли, кішки.

Таким чином, давайте проаналізуємо, яким чином ви зможете в домашніх умовах розводити котів.

В першу чергу, напевно, потрібно прочитати список належної літератури, з якої ви дізнаєтеся, чим необхідно керуватися, займаючись розведенням кішок, і ознайомитися з нюансами кожної із порід.

Далі будуть потрібні деякі грошові вкладення. Основні витрати підуть на придбання кішки (краще пари: кота і кішку) і аксесуари, які будуть для них необхідні. Серед них: різноманітні корми, ошийники, переносна сумка, лежанка або будиночок, тобто місце для сну, когтеточка, лоток і годівницю.

Перш ніж розводити котів, відразу продумайте питання, що стосуються в'язки. Тут можна розглядати два варіанти, або купити відразу пару, або спробувати домовитися з господарями відповідних котів і здійснювати в'язку його і вашої кішок, можна навіть за відсотки.

Зрозуміло, породисті кішки найбільш вигідні в плані бізнесу, особливо враховуючи їх вартість, яка знаходиться на досить високому рівні. Наприклад, Сіамські і Орієнтальні кішки можуть коштувати від півтори до сімдесяти п'яти тисяч рублів, Російські блакитні — від дев'яти до п'ятнадцяти тисяч рублів, Британські короткошерсті коштують від півтори до сорока п'яти тисяч рублів, а Сфінкси — до шістдесяти тисяч рублів. Ціни залежать в основному від стану, віку і породи кошеня.

Взагалі, можна зайнятися розведенням навіть рідкісних порід кішок — Кішка сафарі, Богемський рекс, Тойгер і т. п. Так у вас з'явиться можливість виділитися, і ви займете найбільш, так би мовити, вакантну нішу в цьому бізнесі.

Не забудьте подбати про рекламу. В даному випадку найкращим способом прорекламувати себе стануть банери і оголошення, в яких ви повідомите про свої послуги.

Не забудьте також відкоригувати свій режим дня. Кішки вимогливі до регулярного вигулювання, годівлі, а також не забувайте зовнішній їх вигляд приводити в порядок і за ними прибирати. Про здоров'я ваших пухнастих також не забувайте. З цієї точки зору, вам необхідно відповідні щеплення робити регулярно. Але всі витрати затьмарить задоволення, яке ви отримаєте від спілкування з цими чудовими тваринами. А коли перша прибуток ляже вам в кишеню, різноманітні незручності ви перестанете помічати взагалі. Разом з цим, до них звикнути не важко. Тут головне любов до своїх вихованців.Якщо ви хочете кішку заводити лише для одержання прибутку, тоді цього робити не варто. Подібного роду спільне проживання мукою стане і для вас, і для тварини.