Виробництво туалетного паперу

Перший раз туалетний папір зробили в Китаї, приблизно 2 століття н. е .. А була вона створена з шовкової тканини. До нас воно вже дійшло в 16 столітті. А до цього часу, ніж люди тільки не користувалися для своїх потреб. У різних нардах це було по-різному, хто використовував шкаралупу від кокосів, хто стулки мідій, і навіть кукурудзяні качани. У багатих сімей цю функцію виконувала рожева вода, вовняні і мереживні тканини. Добре, що в 18 столітті, у зв'язку зі стрімким розвитком промисловості, що займаються папером, пройшло різке збільшення промисловості туалетного паперу.

Виробництво туалетного паперу на сьогоднішній день, самий популярний вид діяльності. Адже зараз вже незалежно від статусу в суспільстві і доходів, туалетний папір використовують в кожній родині.

За статистикою, якщо люди ще 7-10 років тому, вважав за краще купувати просту одношарову папір, то вже на сьогоднішньому ринку обирають 2-х і 3-хслойную дорогу, але якісну папір. Таким чином, обсяги продажів зросли ціновому еквіваленті на 25-30% щороку.

У Росії є приблизно 10 виробників, які себе добре зарекомендували. Крім великих компаній, існують і малі і середні фірми. Але потрібно враховувати, що для скорочення конкуренції великі підприємства будуть поглинати малі фірми.

Попит на дану продукцію буде існувати завжди, так як в наш час кожен день вигадується щось нове нано-технолгии. Звичайно ж, на старті доведеться вкласти значні витрати. Цей етап можна вирішити двома способами: з допомогою інвесторів або кредиту в банку. Другим етапом буде ваша відповідальність за хороший якісний товар. Чимало важливим залишаться питання про цінову політику, різноманітного асортименту. Якщо правильно вирішити ці питання, повірте, ви залишитеся в не конкуренції.

Для початку потрібно зробити реєстрацію юридичної особи. Для цього не варто самому бігати по всіх інстанціях, можна просто дати документи на оформлення фахівцям.

Наступною сходинкою становлення бізнесу буде пошук потрібного для виробництва приміщення, а тоді вже можна і купувати обладнання. Сам верстат можна купити в будь-якому магазині, це не є дефіцитом. Головне в покупці місцезнаходження продавців, щоб потім не виникла проблема з доставкою. Також підберіть надійних постачальників сировини, особливо тих, які зарекомендували себе з хорошого боку. Що стосується персоналу, то велика команда, не знадобитися, хоча б на початковій стадії. Наступним етапом буде саме збут. Основними покупцями продукції будуть оптовики.Дуже часто їм не потрібна реклама. Можна просто помістити в місцевих газетах оголошення, створити рекламу в Інтернеті. Оптовики звернуться до вас самі, і в недалекому майбутньому з'являться постійні клієнти. А вже потім, коли справа піде зовсім вгору, можна працювати і над розширення своєї клієнтури.

У цій справі потрібна ваша фантазія. Навіть виконуючи просту одношарову туалетний папір, можна подумати про дизайн її, наприклад, з втулкою і без, випускати великий «сімейний» рулон або звичайний 50 метровий. А там далі, якщо ваші справи підуть добре, то можна вже і переключаться на виробництво кілька листкових варіантів.

До речі, можна також реалізувати виробництво рушників з паперу, вони зараз стають особливо популярними. Технологія їх виготовлення практично така ж, як і виробництво туалетного паперу. Відмінність лише в щільності і ширини рулону.

До додаткового заробітку також можна підключити і паперові серветки. Вони можуть бути у вигляді «носовичків» і «столових» серветок. Їх можна зробити не тільки білими, але і кольоровими з якимось цікавим принтом, тисненням.

Щоб з'явилося більше шанувальників вашої продукції, потрібно зробити що-небудь цікаве. Наприклад, випускати туалетний папір з різними анекдотами, можна з кросвордами і «судоку», або взагалі прикрасити смішним принтом. Причому рулон, на якому буде написана детальна інструкція, як правильно користуватися туалетного паперу, розвеселить багатьох клієнтів. Звичайно, це вимагає додаткових грошових витрат на сировину, але це можна зробити не обов'язково з першого дня вашої діяльності.

В кінці нашої статті хочеться сказати, що не дивлячись на великі вкладення спочатку, ви, по-перше, зможете повернути собі їх дуже швидко, а по-друге, цей бізнес завжди буде актуальний і популярний.