Як захистити кузов автомобіля

Сприяти збереження кузова вашого автомобіля допоможе регулярний догляд і миття. Найкращим засобом захисту кузова вашого автомобіля від різних шкідливих впливів навколишнього середовища, буде його часта мийка, а також консервація лакофарбового покриття. Адже чим довше на лакофарбовому покритті залишаються забруднення, тим сильніше буде їх руйнівний вплив. А висока температура і вологість надають ще більший негативний ефект. Хороша мийка повинна проводитися як мінімум один раз в тиждень. Давайте розберемо деякі види мийок та їх переваги та недоліки.
Автоматичні установки мийки не пошкоджують лак на кузові автомобіля. При такій мийці, достатньо лише дотримуватися найпростіші запобіжні заходи (закриті вікна, люк). Однак перед миттям спойлерів, багажників на даху та інших особливих автопрінадлежності, краще проконсультуватися з фахівцем мийки.
Що стосується ручної мийки, то тут важливо розуміти, що для її здійснення потрібно багато води. Процес ручного миття відбувається наступним чином. Спочатку розмочується і змивається бруд. Потім автомобіль вимивається губкою вниз. Важливо знати, що шампунь використовується тільки в рідкісних випадках. Після, потрібно сполоснути кузов автомобіля водою, а після цього просушити шкірою для чищення стекол.
Ще один варіант миття кузова – це мийка автомобіля очисними пристроями високого тиску. У цьому випадку важливо дотримуватися певні правила. Наприклад, потрібно дотримувати велику дистанцію до м'яких компонентів автомобіля.
Відмінна бізнес ідея для автомобілів реалізована у нашого партнера, це — регулярна діагностика кузова автомобіля, яка допоможе вам виявити і виявити проблеми, пов'язані з кузовом вашого автомобіля. Якісна діагностика, допоможе запобігти гниттю кузова, а значить, застрахує вас від непередбачених витрат.