Вирощуємо кристали в домашніх умовах

Зараз у нас вже прийнято, що багато ювелірні вироби прикрашені ненатуральними камінням. Ми ведемо до того, що все частіше дорогоцінні камені, вирощують штучно. При всьому при цьому натуральні камені ні чим не поступаються справжнім зразкам, і що саме позитивне в цій справі, не знадобляться археологічні розкопки і небезпечні вилазки в шахти.

Звичайно ж, такий кристал буде поступатися справжньому каменю в ціні, але той заробіток, який буде приносити поширення кристалів, може вельми обрадувати кожного бізнесмена. Найголовнішою причиною почати займатися цією справою, це безпосередньо те, що немає потреби, одержувати спеціальні дозволи та ліцензії. Але перед тим, як узаконити свій бізнес, не полінуйтеся і отримаєте повну консультацію від спеціалістів.

Що стосується конкуренції, то ви можете самі переконатися в її відсутності. Приміром, поцікавтеся у ювелірних магазинах цінами на вироби з штучними каменями, вони таки будуть досить високими. А це може тільки означати, що цей ринок не насичений. Навіть якщо завтра кілька тисяч людей захочуть заробити в цьому бізнесі, то своєрідних змін не відбудеться.

За шкільною програмою 8-9 класів, точно можна сказати, що ще багато хто пам'ятає, як вирощували навіть у домашніх умовах, кристали із солі. Але не хто на той час не здогадувався про прибутку, що можуть принести ці знання.
Існує кілька способів вирощування кристалів. Самим першим можна назвати охолоджені насиченого розчину. Якщо врахувати те, що будь-вирощування дорогоцінного каміння проводиться з солі, то й розчин буде соляним. Кожна рідина має здатність розчиняти в собі тільки певну кількість солі. Не забувайте, при певній температурі, можна розчинити різну кількість солі. Наприклад, при температурі 90 С можна використовувати близько 200г солі, а от вже при 20 С – тільки 20г.Ось приблизно так і відбувається сам процес, з охолодженого розчину виштовхується сіль, який приймає форму кристала, а частіше їх багато виходить за один раз.

Ще один спосіб, завдяки якому ми створювали кристали в дитинстві, являє собою процес видалення зайвого речовини з розчину. Якість нашого кристала буде багато в чому залежати від повільного випаровування води.
Третім способом, буде придбання каменів з речовини шляхом повільного остигання. Найкращими кристалами будуть ті, які були вирощені завдяки затравки, вмещеної в речовину або розплав. На цю роль краще підійде вже створений кристал правильної форми. Також камені утворюються при конденсації пари, це добре ми можемо побачити взимку на вікнах.

Можна самоцвіти створювати в домашніх умовах. Але тільки це вимагає великі витрати, як грошових, так і часових. Домашнє вирощування коштовностей – це виробництво дитячих кристалів. Якщо ви відчуваєте труднощі у вирощуванні або просто не творча особистість, купіть спеціальний набір, за допомогою якого вирощують кристали. Їх можна знайти або в великих магазинах, або в дитячих відділах творчості.Якщо ви розумієте, що не володієте потрібною інформацією для хорошого виробництва кристалів, знайдіть в Інтернеті різну інформацію з цього приводу, де буде детально розказано весь шлях від А до Я. Мідний купорос – один з популярних способів у виробництві синтетичних кристалів. І головне те, що його можна знайти в будь-якому магазині, пов'язаного з садівництвом і до того ж, ціна буде зовсім не велика. Не важливо, з яким матеріалом ви працюєте, красиві кристали вийдуть навіть з цукрового розчину.

Якщо ж ви все-таки зважилися створювати в домашніх умовах промислові кристали, потрібно придбати потрібне обладнання і запастися терпінням. Тому що не так то просто зробити той камінь, яким зацікавиться ювелір.

Рентабельність даної ідеї зашкалює. Адже якщо підбити всі витрати, можна з точністю сказати, що це дуже вигідна справа. Головне знайти ринок збуту і обзавестися борг

осрочними покупцями, і дохід з'явиться дуже скоро.