Вишивка портретів

Кожен велике свято ми стикаємося з такою знайомою проблемою: що ж подарувати рідним і близьким? Якщо чесно, таких дуже мало. Виняток стають ті люди, які обдаровують своїх близьких просто грошима. А що ж робити тим рідним, які вважають, що гроші в подарунок дуже добре, але не повністю підходить на роль подарунка?

Ми хочемо надати вам можливість дарувати людям унікальні і красиві подарунки, а саме фото-вишивка. Це нова ідея подарунків підійде кожній людині від коханої людини до начальника. Можна навіть зробити прекрасний портрет малюка – це буде відмінним подарунком для батьків. До того ж, це стане відмінним подарунком і самим собі. Такого роду фотопортрети – це нове слово у створенні і розвитку свого бізнесу. Якщо ви зможете йти в ногу з часом, то навіть не сумнівайтеся, зможете зробити хороший і стабільний бізнес на цій ідеї.Для початку потрібно точно визначитися, хто може стати для вас потенційним клієнтом. Ними можуть стати батьки, які захочуть зафіксувати свого дитинчати в найкращі моменти життя. Тому розмістіть рекламу в дитячих магазинах. Самими головними клієнтами будуть ваші друзі і родичі. Також ви зможете знайти замовників у фотостудіях і турагенствах. Подбайте про розміщення реклами на який-небудь художній виставці чи в майстернях з виготовлення картин, і навіть не сумнівайтеся, і там знайдуться зацікавлені клієнти.

Розвиток цієї справи не потребує спеціальному приміщенні, складу для зберігання готової продукції, великого запасу ниток, найманих працівників. Тому можна починати свій бізнес на дому, а спілкування з дизайнером проводити на договірній основі.

Що стосується обладнання, то вам знадобиться така машина, що підтримує функцію «фото-стібок». Вона укладає стібки не в одному напрямку, а різні. Завдяки цьому малюнки виходять реалістичними і красивими.

Вартість машини буде залежати від марки і потужності, це приблизно 270 – 280 тисяч рублів. Також у цій справі не обійтися без гарного комп'ютера і програмного забезпечення, щоб можна було з легкістю редагувати малюнки. А також знадобиться ряд другорядних предметів: столи, тумбочки, стільці, інвентар, який обійдеться в 20 тисяч рублів. Тому на початку вашого бізнесу вам доведеться викласти близько 322 – 350 тисяч рублів.

Для роботи вам знадобляться різні тканини і нитки. Нитки повинні бути хорошої якості, то є міцними і стійкими до вигоряння.

Іноді бувають такі випадки, коли клієнти приносять фотографії не в самому кращому якості, тому вам належить копітка робота над тим, щоб поліпшити якість знімка за допомогою графічного редактора. Над цією роботою потрібно витратити не мало часу, тому скористайтеся послугами дизайнера. На самому початку бізнесу правильно буде оплачувати кожне замовлення окремо, ну а потім, з часом, перейти на договірну основу. Обробка одній такій фотографії складає приблизно від 600 до 800 рублів.

Якщо порахувати, то вартість одного портрета складе 1500-2000 рублів. А одну таку картину можна зробити за дві години. Виходячи з цього, ми зможемо виготовляти по 4 картини в день. Якщо вирахувати всі покупки, податки і транспортні витрати, чистий прибуток складе близько 50 тисяч рублів на місяць. Тому з урахуванням всіх цих факторів можна зробити висновок, що обладнання окупиться за таких темпів за 8 місяців.