Виготовляємо садові фігури

На сьогоднішній день одними з кращих елементів декорації є садові фігури, які здатні прикрасити навіть самі сірі і нудні сади. Більшість людей, які володіють садовими ділянками помилково думають, що прикрашати сад — справа далеко не з дешевих. Зрозуміло, в нашій країні ще деякий час тому про садових фігурах ще мало хто навіть замислювався. Дозволити їх собі могли лише одні з найбагатших людей.Однак сьогодні, зростає конкуренція, технології дешевшають і зараз у дачників навіть з середнім рівнем достатку є можливість без шкоди для сімейного бюджету оформити власну присадибну ділянку.

Подібні об'єкти найчастіше виробляються з полистоун (штучного каменю, бетону або гіпсу. Для початку необхідно створити суміш, яка є майбутнього виробу основою. Наступним етапом стане розробка форм, в які створену суміш ви і будете заливати. Асортимент вашої продукції буде прямо залежати від їх кількості. На перших порах, бажано, щоб ви мали як мінімум 15 різних форм. Так як багато хто бажають бути індивідуальними. І якщо у сусіда ви побачили купленого для саду гнома, то, з великою ймовірністю, самі ви придбаєте щось інше.Саме з цієї причини, в асортименті має бути різноманітність.

З точки зору виробничого процесу, нічого складного тут немає. Готуємо суміш, наповнюємо нею форми, даємо виробу застигнути, витягуємо, розфарбовуємо і відправляємо на прилавок. Допомога художника вам не завадить. Так як з самого початку всі фігури для саду будуть нагадувати тільки своїм силуетом окремих персонажів. І, для набуття ними схожості на їжачків, оленів, ельфів і гномів їх необхідно відповідним чином прикрасити.

Окремі підприємливі люди намагаються свій бізнес додати більше ексклюзивності. Вони в свій штат беруть також скульпторів, які створюють фігури згідно з індивідуальним дизайном. Зрозуміло, такі вироби будуть коштувати дорожче.

Перед початком безпосереднього виготовлення фігур для саду, надзвичайно важливо якісно розібратися в клієнтських уподобаннях. Адже персонажів можна створити практично будь-яких. Але ви не знаєте, чи буде на них попит. Тому, перед тим як ви будете займатися закупівлею форм і брати в штат скульпторів і художників, було б непогано серед своїх потенційних клієнтів провести невелике соціологічне опитування. Його ви можете зробити за допомогою власного сайту в інтернеті. Крім цього, провести опитування можна також серед населення конкретних районів передмістя.Для цього красиво оформіть і розішліть потенційним клієнтам раніше підготовлений перелік питань. Попросіть у листі галочкою вказати, які з видів садових фігур їм були б найбільш цікаві, і за зворотньою адресою відправити лист вам. При цьому, візьміть на себе всі поштові збори.

Після того, як подібні заходи проведені, у вас з'явиться приблизне представлення інтересів ваших потенційних клієнтів. В цілому, на думку фахівців, на сьогоднішній день найбільшу актуальність мають земноводні (жаби), птиці, різноманітні звірята (кролики, олені), гриби і, звичайно ж, казкові персонажі (ельфи, гноми).

З точки зору каналів реалізації готової продукції, в першу чергу, у вас є можливість працювати безпосередньо з клієнтом. Тобто, при отриманні замовлення, ви його виконуєте і заробляєте гроші. Можна також подумати про налагодження постійного виробництва, відправляючи садові фігури власного виробництва з різноманітним магазинах вашого міста. Зацікавитися вашими пропозиціями, серед основних торговельних установ, можуть великі гіпермаркети, агентства ландшафтного дизайну, садові центри, а також квіткові крамниці.

Ще одним відмінним варіантом реалізації садових фігур, крім вищезазначеного, є продаж через інтернет. Для цього будуть потрібні додаткові вкладення на адміністрування, зміст і розробку. Але швидко окупаються. Адже, таким чином, працювати можна далеко за межами вашого регіону. Успіхів вам!