Заробляємо на продажу хот-догів

Ви знаєте, адже зовсім не обов'язково проходити навчання де-небудь за кордоном або вкладати шалені гроші для запуску свого підприємницького справи. Є величезна кількість ідей для бізнесу, реалізувати які зможе навіть пересічний школяр. У цій статті, як раз один з таких ідей ми і обговоримо. Одним з найбільш елементарних, з точки зору організації, бізнесом, є підприємницька діяльність, заснована на продажу хот-догів, яка під силу практично кожному. Адже зовсім нескладно організувати свою точку реалізації цього нехитрого продукту харчування.

Отже, головне, з чого потрібно починати, звичайно ж, з вибору місця для торгівлі. По суті, цей захід є найбільш відповідальним (втім, як і в багатьох інших бізнесах). Від місця, де ви плануєте реалізувати хот-доги, буде залежати (цілком) майбутній успіх вашої справи. Найкращим місцем для продажу «гарячих собак», є, звичайно ж, те, де скупчуються велика кількість городян. До них ви можете віднести місця поблизу спортивних комплексів, кінотеатрів, шкіл, пам'яток, університетів, а також пляжі, парки, площі, торгово-розважальні центри, вокзали, ринки тощоЗ точки зору займаного приміщення (площі), то тут вам буде цілком достатньо трьох квадратних метрів.

Далі, для приготування хот-догів, потрібно вибрати необхідне обладнання. Тут є різного роду рішення, однак, з точки зору зручності, зверніть свою увагу на спеціальний переміщуваний апарат для «виробництва» хот догів (ще, в народі їх називають хот-доги візками). З подібного роду оснащенням ви зможете перетворити продаж хот-догів у справжню насолоду! Ці візки можна вільно переміщувати, з ними можна швидко готувати хот-доги і, що важливо, багато місця не потрібно (менше одного квадратного метра).Ціна такого рухомого апарату коливається близько однієї тисячі доларів. З точки зору вкладень у власний бізнес, зовсім недорого.

Природно, на ринку присутні і більш дорогі рішення, під виглядом повноцінних хот-доги причепів. Останні займають до восьми квадратних метрів площі і коштують до дев'яти тисяч «зелених грошей».

Крім торгової точки та обладнання, вам будуть потрібні необхідні інгредієнти. Адже сировиною для приготування хот-догів саме вони і є. У цей перелік треба включити приправи, всілякі соуси (гірчиця, майонез, кетчуп) і, звичайно ж, сосиски і булочки. Не зайвою, крім іншого, буде в будь-якому вигляді цибулю і терту моркву. Витрати будуть залежати від обсягів продукції, яку ви потенційно можете реалізувати.

З однієї точки займатися продажами хот-догів може лише одна людина. На перших порах можете постояти і самі. А надалі вже замислюючись про розширення бізнесу, наймати співробітників.

«Сира» ціна за одним хот-дог не перевищує дванадцяти рублів. Безумовно, на сосисках подешевше можна заощадити і, до речі, це багато і роблять, але рекомендувати Вам займатися настільки моральною справою ми не буде. Кінцева вартість такого продукту коливається від двадцяти п'яти карбованців. Ціна буде залежати в основному від ваших особистих переваг, регіону, в якому ви розвиваєтеся і, природно, сировини. Отже, можна впевнено говорити, що цей бізнес, який побудований на продажу хот-догів, є досить привабливим з точки зору рентабельності.До того ж, він приносить людям ситість і радість. Адже гарячі хот-доги люблять практично всі.