Здаємо на прокат ігрові приставки

Якщо подумки зайти в якийсь супермаркет мультимедіа і електроніки, і подивитися на нинішні ціни ігрових приставок, то ми побачимо, що моделі, які користуються найбільшою популярністю коштують не так і дешево. Наприклад, Nintendo WII — від 8 тис. рублів, Microsoft Xbox360 — від 9 тис. рублів, Sony PlayStation 3 — від 12 тис. рублів. При цьому у вказану ціну входять лише приналежності в межах мінімального набору для одиночних ігор.Якщо ж у вас в планах розділяти захоплюючі ігри зі своїми товаришами чи друзями, тоді сміливо можете додати ще пару тисяч рублів для додаткової покупки контролерів і т. п.

Таким чином, ігрові приставки іграшки досить дорогі, і викладати за них такі гроші захоче далеко не кожен. До того ж весь азарт, як правило, зникає за перший місяць ігор. А після цього, в приставку мало хто грає. Може бути більш раціональним рішенням буде оренда цієї іграшки? Розуміння наскільки дорого обходяться такі розваги приходить тоді, коли додаєш до вартості приставки та ціну сучасних ігор. Наприклад, ціна більшості ігор на PlayStation 3 коливається (диск) в районі 3 тис. рублів. Дешево? Я б не сказав.

Виходячи з цього, можна припускати, що здавати на прокат ігрові приставки та ігри може бути надзвичайно перспективним бізнесом, який принесе вам відмінну прибуток і задовольнить потреби населення в різного роду розваги.

Якщо придивитися, бізнес, побудований на пункті прокату ігрових приставок, що не вимагає на старті великих капіталовкладень і відрізняється своєю простотою. Звичайно, якщо підійти до всього з розумом. Найголовніше, з чого потрібно починати, це придбання ігор, додаткових аксесуарів до ігрових приставок і, звичайно ж, самих приставок. До речі, здаючи на прокат гри можна створити ще одне окреме перспективний напрямок у вашому бізнесі. Так як навіть ті, хто вже придбав ігрову приставку, не завжди мають можливість придбати всі ігри, які їх цікавлять.

Купувати можна б/у приставки, головне, щоб у них був гарний стан. Безумовно, можна придбати і нові, але такий підхід істотно підвищить стартову суму витрат. Приміром, в хорошому стані PlayStation 3 ви можете купити за 6000-7000 рублів, при цьому в магазині вона буде коштувати в два рази дорожче. А щодо ігор, так тут все ще цікавіше. Те, за що в магазині ви заплатите до трьох тисяч рублів, в старому вигляді ви візьмете за 1000.

На перших порах достатньо буде кожного виду по одній ігровій приставці. При цьому, має бути достатньо додаткових аксесуарів і контролерів. Так як грати на одній приставці можуть до чотирьох осіб. Це потрібно мати на увазі, що в умовах того, що вашої першочерговим завданням є повне задоволення потреб клієнтів. З асортиментом ігор те ж саме. Не забудьте придбати останні новинки з індустрії ігор. Дізнайтеся, що на сьогоднішній день модно. Зробити це можна читаючи різні геймерські журнали.

Як тільки закуплені ігри і техніка, можна переходити до пошуку приміщення. Невелике приміщення в спальному районі, мабуть, стане кращим вибором. Це і для вас зручно (ціна не буде кусатися), і вашим клієнтам, яким не доведеться за 10 км їхати за іграми або приставкою.

Наступним етапом стане очікування перших клієнтів. Як правило, здавати в оренду приставки можна на термін до одного тижня. Встановлюючи вартість тижневої оренди ігрової приставки, наслідуйте відомим правилом «чим довше, тим дешевше», що вона не була набагато вище вартості одного для прокату. За один день оренди можна брати від п'ятисот до однієї тисячі рублів. Отже, якщо працювати активно і проводити хороші рекламні кампанії, протягом перших двох місяців можна відбити всі витрати.До речі, даний бізнес починати необхідно вже зараз, так як не так вже й довго залишилося до канікул, коли безліч школярів будуть шукати розваг, насолоджуючись відпочинком. Успіхів вам!