Заробляємо на торгівлі вареною кукурудзою

Як мені здається, про широкому спектрі використання кукурудзи говорити багато не потрібно. Її продають у звареному вигляді, з неї роблять борошно, попкорн, виготовляють каші. Популярність цього продукту постійна і незмінна. Один з напрямів реалізації цього корисного сільськогосподарського продукту хотілося б обговорити і в цій статті. Тобто безпосередньо про торгівлю вареною кукурудзою.

Нової ця бізнес ідея не є зовсім, проте перевірена вона на сто відсотків. Цей бізнес, звичайно ж, сезонний, але має дуже хорошу окупність, оскільки на початкових етапах підприємницької діяльності він є відмінним рішенням.

Займатися цим бізнесом краще у найпопулярніших місцях, тобто продажем вареної кукурудзи найкраще займатися в курортних зонах, на різних річках і озерах.

Кожен, відпочиваючи на пляжах, мав можливість бачити продавців з термос-сумкою, які пропонують купити варену кукурудзу. Скільки ж можна заробити на такому бізнесі задумується далеко не кожен. Давайте просто подивимося. На чорноморських пляжах середня вартість кукурудзи коливається від 30 до 60 рублів. Якщо реалізовувати близько 70-100 штук в день, за середньою ціною в 40 рублів за один качан, можна отримувати в день близько 3-4 тисяч рублів прибутку. Враховуючи середню зарплату в регіонах нашої країни (12-16 тисяч рублів), думаю ставати ясно, що цей варіант дуже навіть хороший.Природно, обмежувати вас ніхто не буде, і у вас буде можливість продавати набагато більшу кількість вареної кукурудзи. А якщо врахувати, що за один сезон, той же місто Сочі відвідують близько мільйона відпочиваючих (а зараз і більше), з цієї справи можна отримувати непоганий прибуток, а по закінченню сезону знаходити собі інші заняття.

Тепер виникає питання, де ж брати таку кількість кукурудзи? Існує два шляхи: 1) її можна вирощувати самому; 2) купувати за низькими цінами в найближчих селах. Тут потрібно звернути увагу на один важливий момент: купуйте тільки правильний (молочний) сорт кукурудзи. Так як брати у вас кормову кукурудзу ніхто не буде. Природно, ви будете впевнені в якості кукурудзи, яку виростили самостійно, і таким чином зможете застрахуватися від небажаних сюрпризів.

Для варіння кукурудзи також існує два способи: 1) просто готувати її до каструлі, використовуючи дідівський метод; 2) або варити кукурудзу в спеціальному апараті. Ціна на нього від 10 тисяч рублів. Також не забудьте про сіль. Сортуйте або розвісну сіль, або купуйте сіль відразу в брикетах (набагато вигідніше користуватися першим варіантом).

Як ви вже встигли помітити, бізнес продажу вареної кукурудзи несе в собі мінімальні капітальні вкладення. Якщо ви замислюєтеся про підприємницької діяльності і живете біля курортного містечка, при вкладенні невеликої кількості власних коштів, ви потенційно можете мати гарний прибуток.