Автомат з продажу сигарет

Одним з найпопулярніших бізнесів на сьогоднішній день є тютюновий бізнес. І як не дивно, в нашій країні теж. Точних статистичних даних про кількість курців немає, але ми зможемо щодня відслідковувати це просто сидячи на вулиці. Також значуще своє слово говорить і технологія, адже сьогодні в автоматах можна купити що завгодно, як морозиво, так і кави. Наявність таких автоматів спрощують життя людей, дозволяючи їм таким чином не стояти в довгих чергах. А ви не замислювалися над тим, щоб зробити сигаретні автомати.У нашій країні це поки ще питання спірне, так як виникає наступне питання, як визначати вік клієнта? В цьому і є вся проблема установок таких автоматів. Тому, хто придумає систему, точніше як можна визначити вік клієнта, доведеться по душі цей бізнес і він зможе стати справжнім монополістом. Так як після знаходження технології визначення віку, ви зможете запатентувати цю ідею.

У різних країнах такі автомати встановлюються вже давно. У такій країні, як Японія, теж є заборона продажу сигарет до певного віку. Але ми знаємо, хто такі японці, вони з пристрастю «нагодують» навіть самий простий автомат. У цьому випадку з тютюновими автоматами також відбулося. Вони встановили спеціальні датчики з камерами, які з точністю до 90 % визначають вік людини. Відбувається це все на тлі людських вікових ознак, таких як зморшки, сивина і так далі.

З'явився в нашій країні варіант місць установок таких автоматів в тих місцях, де люди молодше 18 років не будуть з'являтися взагалі. Наприклад, нічні клуби, бари. Мінусом такої ідеї в тому, що в такі місця вже йдуть зі своїми сигаретами. Головною метою залишається встановлення в громадських місцях, таких як супермаркети, автобусні зупинки. І, як не крути, все одно виникає питання про визначення віку покупця. Тому на сьогоднішній день, це найголовніше завдання.

Ціна на подібний автомат приблизно така ж, як стоять і інші подібні автомати, близько 3 500 євро. Місткість такого автомата буде 150 пачок, приблизно 20 видів сигарет. Звичайно ж, ми буде трохи дорожче продавати сигарети, щоб відбити витрачені гроші на реалізацію такого бізнесу. Окупаються вони дуже повільно, у порівнянні з кавою і продуктовими, але це в тому випадку, якщо ви володієте парочкою автоматами.

Також можна нехай у реалізацію супутні товари, наприклад: жуйки, запальнички, і так далі.

Як ми вже говорили, значним мінусом в нашій країні є те, що ми не навчилися впроваджувати технології, з допомогою яких можна було б визначати вік людини. але це не біда, пройде 2 рочки і знайдеться такий молодий фахівець, який зможе винайти саме таку техніку, а патент продати вам. Визначення різних особистих параметрів можна за відбитками пальців і сетчатках очей. Тому, якщо молодий вчений, можете експериментувати і винаходити потрібну систему, в цьому напрямку.

Як варіант визначення віку, можна використовувати і водійські права. Але також великим мінусом буде те, що споживачем сигарет в такому випадку будуть лише водії палять.

В кінці нашої статті хочеться відзначити, не дивлячись на те, що на тютюновому ринку є якась конкуренція, цей бізнес буде популярним і прибутковим в нашій країні. Патент на установку сигаретних автоматів зможе обіцяти монополію і стабільний дохід. Тому вам потрібно лише знайти простий спосіб, за допомогою якого зможете визначати з високою точністю вік.