Як можна заробити на догляді за газоном

Як можна заробити на догляді за газономНе надто багато людей можуть претендувати, на те щоб отримати хороший дохід, виконуючи роботу, догляд за газоном. Обслуговування газону може стати Вашою професією, і вже повірте, це відмінний спосіб заробити на життя. Так як ця робота на свіжому повітрі, то Ви можете зустріти багато цікавих людей, виконуючи послугу своїм клієнтам (багато з яких є літні люди і дійсно по достоїнству оцінять допомогу). Встановивши власний графік роботи, Ви зможете працювати, коли завгодно.

Для початку можна зайнятися в основному на малих і середніх доглянутих дворах, але основними «правилами» є: працювати на більш «сільських» околицях, в яких Ви могли б, наприклад, скошувати відкриті ділянки або великі території нерухомості. Ви можете бачити, те, що догляд за газоном є надзвичайно універсальним справою, так як може бути легко адаптований до більшості місць, клімату і бюджету.Незалежно від того, наскільки великі ваші довгострокові плани, краще будувати не великі ідеї, і ставитися до роботи, принаймні, на деякий час, як до вигідною ідеї додаткового джерела доходів.

І так, як же почати бізнес?

Для початку Вам потрібно зібрати необхідне обладнання (обрізки, 19-дюймові косарку, сміттєві баки, і граблі). Спочатку варто обмежувати свої роботи у дворі в один або два дні на тиждень, якщо є інша основна робота. Як тільки влітку трава почне швидко рости, потрібно буде взяти більше кількість клієнтів, і лише тоді, коли відчуєте весь обсяг роботи, можна робити новий графік на повний робочий день. Багато перші рахунки будуть низькооплачуваними (в середньому від $ 35 до $ 45 у місяць) і сезонні, але це в порядку речей для початківця садівника.

Врешті-решт, так як бізнес буде рости, гроші потрібно вкласти у найкраще обладнання і це буде правильним рішенням, якщо ще купити додатково вантажівка або пікап.

Після того як ви створите стійку клієнтську базу, можна очікувати до чистого доходу не менше $ 2000 кожен місяць в цьому бізнесі. Звичайно, вам доведеться почати з малого. І найкращий спосіб отримати ваших перших клієнтів, це буде безперечно, рекомендації від знайомого, який вже користується Вашими послугами, або ще краще подружіться з ландшафтним дизайнером, чиїми роботами ви захоплюєтеся. Такий наставник може в доповнення призводити до вас клієнтів, надати вам цінне практичне введення в основи створення газону.Багато людей, здається, думають, що людина повинна вчитися управління ландшафтом або садівництві, принаймні, за рік до створення бізнесу, але я вірю, що можна отримати так само, ноу-хау, добровільно.

Як тільки ви будете готові нанести «удар» на бізнес, повинні будете мати нові або у відмінному стані 19 або 21 дюймові косарки (з двома або трьома додатковими лопатями), обрізання, пилу, граблі для листя, мітли, сміттєві баки або великі пластикові мішки для сміття, ручні машинки для стрижки, всі інструменти, які знадобляться для ремонту і обслуговування обладнання. Вони є «скелетом» для створення необхідного бізнесу по догляду за газонами. Потім, якщо справа піде вгору, ви можете почати роботу з деревами.Для цього знадобляться додаткові грошові вкладення в такі інструменти, як: розсувні сходи, важку ланцюгову пилку з довгою ручкою для гілок, і свого роду ремені безпеки.

Обладнання, очевидно, найбільший витрата оператора такої служби. Хорошим підходом до свого буде той момент знайомства з власниками найближчих ремонтних магазинів газонокосарок, щоб потім змогли отримати оперативне увагу, коли щось серйозне станеться з вашим обладнанням.

Нічого не вплине на вашу роботу більш безпосередньо, ніж стан вашого леза косарки: тупа кромка залишить навіть найбільш ретельно вирізаний газон рваним і нерівним. Так потрібно подбати про те, щоб лезо завжди було гостре, і ваші клієнти будуть любити вас за це!

Як тільки ваш бізнес запрацює, ми думаємо, ви побачите, що кращий спосіб побудувати клієнтуру – це просто робити хорошу роботу на кожному газоні. Якщо у вас є професійне ставлення до вашої задачі, можемо майже гарантувати, що, перебуваючи в зоні з достатньою кількістю потенційних клієнтів, де мало конкурентів, тоді з'явиться більше, ніж достатньо пропозицій для роботи. У цьому бізнесі є один чудовий плюс: можна не витрачатися на рекламу, бізнес зросте великих розмірів від схвалених відгуків клієнтів.Клієнти будуть рекомендувати своїм друзям і сусідам, лікар, який пропонує свої послуги в своєму будинку, передасть інформацію своїм колегам і пацієнтам, і час від часу хтось буде захоплюватися зовнішнім виглядом газону.

На початку свого бізнесу, звичайно, у Вас може не вистачати грошей на рекламу, але можна обійтися і без неї. Можете створити кілька сотень печатаних візиток і роздати їх усім, хто виявляє інтерес до послуг. Кожен з ваших постійних клієнтів повинен отримати карту теж, щоб вони і їхні знайомі могли просто вийти на зв'язок у будь-яку хвилину. І тільки коли бізнес стане добре відомим, приймайте тільки цілорічні рахунку, оскільки, роблячи так, можна легко вирахувати дохід, місяць за місяцем. Більшість людей не заперечують проти цієї домовленості.

Стрижка, з іншого боку, є відносно простим завданням, але є кілька трюків, щоб робити це добре. Починати роботу в кожному новому дворі потрібно шляхом розрізання смуги вздовж зовнішньої кромки трави, потім працювати всередині. Якщо ви використовуєте цю систему, ймовірно, будете скошувати в тугі прямокутники або круги, коли наближаєтеся до центру зони різання. Як тільки ви досягли цієї точки, ви можете відмовитися від моделі і просто закінчити роботу.

Якщо працювати з напарником разом на великих газонах, то ви вирізуйте великі відкриті простори з допомогою самохідної косарки, а в той час він нехай обрізає кути і вузькі місця з 21-дюймової установкою. Спочатку робіть одну поїздку по периметру ділянки, а потім вирізуйте кругові смуги навколо підстави кожного дерева. Додаткова обробка обрізки при необхідності обробляється бензиновим шнуром тріммером.Це відмінна машина допоможе дістати важкодоступні бур'яни під живоплотами, за парканами, і з його додатковим лезом сталевою щіткою, може бути використаним для очищення практично будь-яких рослин.

Постійними послугами також можна зробити прополювання клумб, збирання впали листя і постійна стрижка кущів, з допомогою тріммера. Насправді, незалежно від того, які завдання вирішувати на даному робочому місці, ви завжди повинні ретельно прибирати за собою, а це означає, загрібати відходи, які залишилися після стрижки або інших послуг, збирати гнилі фрукти і ягоди. Через ці оздоблювальні деталі, залишиться у клієнтів приємне враження про роботу, так як будуть розуміти, що ви дуже акуратні і уважні.

Одним з найбільш важливих рішень, які ви повинні зробити, піде про покупку устаткування для забезпечення безпеки. Хоча є спокуса не витрачатися в цій області, але ми настійно радимо вам взяти хоча б зробити мінімальні заходи безпеки при роботі. Наприклад, використання обрізків, косарки або тріммера, потрібно використання очок (з міцними лінзами), щоб захистити очі від летять каміння і шматочків пластику, металу або бруду.

Ви також можете розглянути свого роду засоби захисту слуху. Повірте, деяке обладнання по догляду за газонами галасливі і якщо ви плануєте бути в цьому бізнесі протягом тривалого часу, потрібно бути мудрим, щоб захистити ваші вуха проти безперервного шуму.

Що стосується іншої частини вашого одягу, то влітку вам знадобляться лише декілька зручних і вільних шортів і старі футболки.