Як відкрити свій тату-салон

Салон татуювань саме те місце, де досвідчений художник залишить плоди свого творіння на шкірі людини. На сьогоднішній день багато молодих людей мріють про такий печатке, а в цей час оригінальні підприємці разом з художника розробляють план відкриття тату-салону. Цей бізнес не такий важкий, як здається, просто потрібно дотримуватися деяких порад.

Для початку потрібно подумати про легалізацію, але, на жаль, цей вид бізнесу у нашій країні не передбачає ліцензування. То в такому разі нам для реалізації бізнесу знадобляться лише реєстрація з косметологічного або медичного закладу.

Правильне планування майбутнього бізнесу – це вже початок успіху. Скористайтеся послугами професіоналів і створити бізнес-план, за допомогою якого буде забезпечена успішна і безперервна робота. Розпишіть там всі стратегії спрямовані на прибуток, а також хороші умови для залучення клієнтів. Якщо на початку свого бізнесу, ви не зможете обійтися без кредитів в банку, то це все має бути красиво описано в цьому документі.

Головним правилом вашого бізнесу буде ведення постійного обліку. Для цього знадобиться купівля програмного забезпечення, яке зможе точно стежити за всіма доходами і витратами салону. Найпоширенішою на сьогоднішній день є програма 1С.

Для приміщення підійде будь просторе приміщення. Але спочатку треба зрозуміти, чи зможе персонал працювати у власних приміщеннях або краще їх визначити в загальний зал. При створенні окремих кабінетів, варто врахувати додаткові витрати на невелику реконструкцію приміщення. Також можна в салоні зробити галерею з робіт, які будуть прикрашати приміщення.

Створення барвистого і великого каталогу своїх послуг, допоможе клієнтам швидше визначитися з вибором малюнка. Можна створити відео ролик вашого салону, який будуть дивитися клієнти, під час очікування. Якщо розглядати каталог тату, то ви побачите просто набір фотографій і малюнків. Для кожного художника дуже важливо виділитися з натовпу, для цього необхідно робити нестандартні роботи.

До вибору персоналу потрібно підійти дуже акуратно, адже ці люди повинні бути не тільки оригінальними професіоналами своєї справи, але і спокійними і адекватними людьми. Потрібно відразу підготувати договору з художниками. Там важливо вказати всі дрібниці виробництва, а саме: чи будуть вони працювати зі своїм інвентарем або з вашим, до яких відносяться голки, фарби та інше обладнання.

У нашій країні будь-який бізнес вимагає велику кількість реклами, не виключено, що таким є і салон татуювань. Розміщення рекламних матеріалів (листівок та візиток) в різних нічних клубах і кінотеатрах, та інших спеціалізованих закладах. Великим плюсом для вашого бізнесу буде розміщення реклами в Інтернеті на різних тематичних форумах.

Дотримуючись таких простих правил, вже незабаром, можна стати успішним бізнесменом.