Як заробити в дьябле 3

Мова піде про реальні гроші, тобто рублях (євро, бакси, зайчики).

Взагалі, справа в тому що я частенько бачив месаги в загальному каналі про те що хрін що виведеш з ру diablo 3, мотивація була різна, від кривих рук до того що пейпал не працює в Росії. Окремо забавляли профі пропонують за божевільний відсоток перекинути ваші кровні мільйони голди у ВМР або ВМЗ.

дивіться також: Мультибоксинг в Diablo 3

Так от, насправді для того, щоб заробляти реальні гроші в Diablo 3 достатньо мати картку типу VISA (мастеркард теж піде), зареєструватися на сайті paypal. Так ми отримуємо «палицю» аккаунт в системі пейпал за допомогою якої можна здійснювати практично будь-які покупки в буржунете. Отже pay pal завели, їдемо далі. Далі рухаємось в акаунт батлнете і прикріплюємо аутентификатор, це така прога на мобілі, качаємо прогу, ставимо, нічо складного немає.Після того як наші дані захищені, йдемо на аук за реальні даньги і в якості виплат вказуємо Pay Pal, і не дивіться на звірячі комісії ).
Всі, всі махінації закінчені, бабло йде на реальний кошель в палиці.

Тепер, про те, що і як краще продавати (на мою думку)

Отже, їжаку зрозуміло, що на аукціоні за реальні деньгши народу набагато менше, ніж на ауке за голд, тому продати гарну шмотку простіше за голду. Тут ситуація не проста звичайно, з одного боку, якщо ви відразу толкнете шмот за реальні гроші, то не втратите на комісіях близов, коли будете перекидувати голд в євро. З іншого боку, шмот на євро ауке може лежати досить довго, так як купівельний інтерес там нижче (народу менше). Рада простий, пару днів не продавайте євро ауке, якщо не змогли продати, впарювати за голд, а голд вже переводите в євро.
Голд на ауке купують моментально!

Після того як ви продасте якусь нитку шмотку, наприклад ось це:

Або це:
женемо на євро аук, виставляємо голд, продаємо з перекладом на кошель Pay Pal.

Вам приходить на мило така штука:

Далі валимо на сайт PayPal і бачимо:
За оптиу можу сказати, що середній перс, без задротства може робити близько 4000 рублів на місяць, це близько 4-5 годин гри в добу, не багато, але суть не в цьому.
Суть в тому, що D3 це перша гра в якій можна офіційно заробляти гроші, всі податки та іншу ебалу беруть на себе близи і палка, це круто!

Щодо заробітку в 4к/міс, багато скажуть херь мовляв фігня і нафик нада, так от, задрот з штатів заробив 10 000 євро за 2 місяці граючи від 8 до 14 годин на добу, без читів (хехе). Про цього хлопця докладно розписано на хорадрике, шукайте самі.

Ось мабуть і все, заробляти в іграшках реальні гроші стало можливо завдяки diablo 3

дякую всім ) та діліться своїми успіхами
дивіться також: як фарм в 4 рази більше Мультибоксинг в Diablo 3 куди подіти награбоване — що таке Pay Pal і нахер він потрібен