Вітряні генератори — прибуток від вітру

В наш час дуже потрібною річчю є вітряний генератор. Він безкоштовно виробляє енергію для Вас, і його нескладно зробити самому або ж купити. Цю діяльність можна розглядати і як бізнес-ідею. У цьому немає нічого складно. До того ж і конкуренції в цій сфері практично немає. Вам доведеться по душі ця бізнес-ідея.

ВИРОБЛЕННЯ ДЕШЕВОЇ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

Люди часто замислюються про те, як можна заощадити на таких елементарних речах, як електроенергія. Чудовим вирішенням даного питання є покупка вітряного генератора. Він виробляє електрику з повітря. При вітрі 8-9 метрів в секунду такого генератора вистачить на дуже довгий час. Звичайно, чим могутніше і краще генератор, тим більше він коштує. Деякі люди відразу купують вітряні генератори, а інші довго роздумують. Інші роблять їх самі.

УСТАНОВКА І ПРИСТРІЙ ГЕНЕРАТОРА

Змайструвати вітряний генератор своїми руками не складе труднощів, потрібно лише зрозуміти принцип роботи, який ми зараз і розглянемо. Барабанні циліндри(не лопаті) – основа. У результаті повинно вийти пристрій, що представляє собою дві невеликі половинки нашого порожнього циліндра, які повинні розсуваються в різні сторони від загальної осі після його розрізу. Утворилося аеродинамічний несиметричне тіло буде накопичувати поперек себе повітря, який повинен поступово зісковзувати з його опуклої сторони одного напівциліндра.А інша сторона, звернена до вітру своєрідним кишенею, буде чинити значний опір. Барабан поступово повертається, напівциліндри міняються місцями все швидше і швидше, а вертушка внаслідок цього швидко розкручується, виробляючи енергію. Якщо ставити вітряний генератор для дому, то можна використовувати в ньому довгі лопаті замість барабанних, але це буде трохи більш витратним.

ВІТРЯНИЙ ГЕНЕРАТОР СВОЇМИ РУКАМИ

Спочатку потрібно виготовити сам барабан. Лопаті можна зробити з покрівельного заліза, фанери або ж листового пластику відповідних розмірів. У будь-якому з варіантів потрібно намагатися не вдаватися до надто товстим заготівлях. Ротор повинен бути як можна більш легким. Чим легше буде конструкція, тим менше буде тертя в підшипниках, а це означає, що барабан завжди буде легше розкручуватися вітром. Така конструкція генераторів вірна як для дому, так і для дачі.

При використанні покрівельного заліза для виготовлення лопатей варто посилити вертикальні краї, підклавши під відбортовку цілісний металевий прут діаметром 5-6 мм. Якщо ж Ви вирішили виготовляти деталі вашої вертушки з фанери, то її товщина не повинна бути менше 5-6 мм, так само варто просочити такі заготовки гарячою оліфою. Щоки барабана можна зробити як з легкого металу, пластику, так і з дерева. При складанні барабана слід обов'язково промазати місця стиків дуже густою олійною фарбою.

Хрестовини, які з'єднують окремі лопаті в ротор, найкраще зварити або ж склепати з стальних смужок з переріз 5 х 60 мм. Так само можна використовувати і деревину, а товщина заготовки буде не менше 25 мм, а ширина – 80 мм.

Вісь для вертушки можна зробити з двометрового відрізка хорошої сталевої труби зовнішнім діаметром близько 30 мм. Бажано знайти два нових шарикопідшипника перед тим, як підібрати заготовку для осі. Після узгодження розмірів Вашої труби і підшипників, Ви отметете в бік зайві проблеми по підгонці труби до внутрішніх обойм своїх підшипників. Сталеві хрестовини ротора намертво приварюються до осі. Якщо хрестовини дерев'яні, то вони кріпляться епоксидним клеєм і сталевими штифтами з діаметром 5-6 мм, проходять одночасно через кожну хрестовину і трубу.Змонтувати лопаті слід на болтах М12. Уважно перевіряйте відстані від лопатей до осі: воно повинно бути однаковим і становити приблизно 140-150 мм. Після складання барабана знову покрийте стики густою олійною фарбою.

Все найскладніше вже позаду, залишилося лише виготовити станину, склепавши її з металевого куточка, або зваривши, але можна використовувати і дерево. На заготівлю потрібно встановити шарикопідшипники. Ніякого перекосу бути не повинно, інакше ротор не буде обертатися легко. Всі деталі слід двічі покрити олійною фарбою. На нижньому кінці осі необхідно закріпити набір різного діаметру шківів. Перекинутий через шків вертушки ремінь слід з'єднати з генератором електричного струму, наприклад, автомобільним.Створений вітряк може виробляти потужність, рівну 800 Вт, при швидкості вітру в 9-10 метрів в секунду, яка передається на генератор.

СТВОРЕННЯ АБО ПРОДАЖ

Не обов'язково збирати генератори вручну для організації бізнесу. Потрібно лише знайти людину, яка буде робити це за Вас, і скуповувати у нього вже готові вітряки, чи користуватися товаром, який пропонують великі виробники. Обидва варіанти будуть більш витратними, ніж виготовляти вітряки самостійно. Але є і плюси: по-перше процес буде дуже швидким, по-друге, Ви не будете платити за витрачені нерви, час і за зіпсовані деталі.

Вибираючи варіант самостійного виготовлення генераторів, головним орієнтиром для Вас на початку кар'єри будуть друзі і сусіди, які на власні очі побачать дію генератора на Вашому будинку або дачі, зацікавляться і замовлять у Вас подібний пристрій. Подальший розвиток, природно, залежить тільки від Вашого ентузіазму.

Варто зазначити, що продаж вітряних генераторів – заняття дуже цікаве і прибуткове. Займаючись цією сферою діяльності, важливо пам'ятати, що кожна людина – потенційний покупець, який хоче заощадити свої витрати на електрику. Вам важливо лише правильно подати свою ідею покупцеві. Можна займатися складанням вітряних генераторів, так і їх подальшим продажем. Але важливо пам'ятати, що при створенні дійсно відмінного генератора затрачається багато часу і сил, але при цьому відбувається економія Ваших грошей, якщо би Ви займалися перепродажем.Конкурентів в цій сфері не так багато, на повернення своїх грошей після вкладення пройдуть місяці, але коли Ви вже досить-таки добре себе зарекомендуєте, Ви будете мати великий потік грошей і клієнтів, що приходять до Вас.