Якщо великий гардероб проблема

Всім жінкам знайомі дві взаємопов'язані проблеми: «мені нічого одягнути» і «немає місця в гардеробі». І якщо перша більше з області психології, то інша цілком вирішувана і без спеціального диплома. І лондонський стартап Vault Couture цим і зайнявся – почав надавати послуги для зберігання предметів гардероба.

Відомо, що забезпечені люди часто купують одягу набагато більше, ніж насправді потрібно за фізіологічним потребам. Речі поступово накопичуються. І всі ці модні новинки треба кудись складати, як зберігати. Vault Couture запропонував для цього свій велике приміщення — склад у центральній частині Лондона. Справа виглядає так. Компанія бере клієнтські речі, знімає з них мірки на манекені, робить фотографії і опис одягу в спеціальний електронний каталог і присвоює кожній речі свій штрих-код, за яким в майбутньому буде відслідковуватися її розташування.Надалі, будь-який клієнт компанії через комп'ютер або додаток для iPad може вибирати те, що він (пропозиція дійсна для чоловіків) або вона скоро захоче одягти, і замовити доставку улюбленої речі в будь-яку точку світу. Що тут зручно? Наприклад, при поїздках вам не доведеться возити з собою великий гардероб.

У Vault Couture одяг не тільки зберігається, але і чиститься і лагодиться. Улюблених суконь і смокингам тут обіцяють хороші умови зберігання: «дихаючі» чохли, зручні коробки, провітрювані склади.
Vault Couture враховує, що клієнтами будуть явно забезпечені люди. Тому ціна за річне обслуговування починається вже від 2000 фунтів. Але компанія поспішає зауважити, що поліпшення умов для утримання всієї одягу будинку обійдеться в кілька разів дорожче. І місця в шафі при цьому все одно буде не вистачати. До речі кажучи, описуваний сервіс може стане в нагоді і для купівлі — продажу вживаних речей. Явно ж серед ганчірок є така, яку клієнтка захоче продати з тієї чи іншої причини: розмір більше не підходить, або та мода зовсім пішла.Тому вартість такого обслуговування можна навіть окупити. У нас теж є люди, яким необхідна така послуга. Можна припустити, що знайдуться бажаючі.