Штани, які захищають від крадіжки

А ця бізнес — ідея буде дуже корисна всім любителям подорожей і людям часто вирушають у відрядження. Кожен із нас погодиться, що під час подорожі ми стикаємося з тим, що доводиться постійно стежити за збереженням своїх речей, не кажучи вже про збереження гаманця, документів і банківських карт. В дорозі це постійне переживання, стрес і тривожні думки. А потрапивши в іншу країну в якості туриста, дуже легко і непомітно для самих себе стати жертвою шахрайства та крадіжки.Це найбільш можливо в місцях масового скупчення людей, в супермаркеті, на базарі, в аеропорту або на вокзалі. У зв'язку з цим, американська компанія Clothing Arts вирішила ускладнити задачу злодіям і випустила спеціальні «охоронні» шорти і штани.

Ці штани P^Cubed Travel Pants володіють багатьма перевагами. Перше, вони зроблені зі спеціальної тканини з тефлоном, за рахунок цього вони дуже практичні в експлуатації: не мнуться, відштовхують бруд і воду, стійкі до механічних пошкоджень. Крім цього на них розташовується безліч різних кишень з подвійним захистом: застібаються спочатку на блискавку, а потім додатковими накладками – на гудзики. Кишеня для паспорта з трьома ступенями захисту – застібається на ще одну блискавку і потайний. Є додатковий відстібається кишеня для пляшки з водою.При вигляді усього цього пишноти будь злодій передумає здійснювати крадіжку.

Сьогодні у продажу є чотири різновиди P^Cubed Travel Pants: штани і шорти для подорожей і пригод за $110 і $85 відповідно і штани і шорти для бізнесу більш строго виду за $100 і $80. В асортименті представлено кілька кольорів. Тому захиститися від злодіїв тепер можна не тільки під час туристичної, але і ділової поїздки. Це сучасна і потрібна бізнес — ідея, так як хоча б раз кожен з нас вирушав у подорож. Може і хтось з наших дизайнерів придумають щось подібне і така корисна і необхідна річ стане доступна і для нас.