Займаємося пошуком пульта від телевізора

Вічне питання людства який мучить вже не один рік. Ну уявіть, ви взяли чашку з гарячим чаєм, зручно влаштувалися в кріслі, загорнувшись у теплий плед, збираєтеся провести цей вечір за переглядом чудового фільму по телевізору. І уявіть, в цей чудовий момент ви розумієте, що чогось не вистачає. Чому ж у такі моменти збору до перегляду фільму, ми зовсім забуваємо про пульті від телевізора? І це ще півбіди, якщо ми його просо забули взяти на тумбочці, а якщо взагалі не знаємо де він лежить, то це вже катастрофа.І тут починається нервовий метання по дому, в пошуках цього маленького друга. Але як не дивно, в ці моменти свого життя, ми його шукаємо і на тумбочці, і під диваном, і на кріслі, одним словом – скрізь. І в такі моменти здається, що він просто провалився крізь землю або його просто хтось вкрав... Але тільки навіщо? І зрештою, коли ви його знайдете, зрозумієте, що фільм вже давно пройшов, а в квартирі хоч роби капітальний ремонт, такий бардак твориться...

Якщо спантеличиться таким питанням і поикать в Інтернеті відповідь, то можна знайти купу кумедних рішень. Багато колишні власники таких пультів, пишуть, що їх можна шукати в різних місцях: на підвіконнях, під диваном, на кріслі, в кухні, в шафі, і навіть у сусідів... Але найбільше вражають варіанти вирішення цих питань, наприклад, пульт прив'язати мотузкою до телевізора.

До речі, а чому немає на телевізорі такого датчика, як в радіотелефонах? Причому вже і ХХІ століття на дворі!

В цьому і полягає наша наступна ідея. Для того, щоб реалізувати її, подбайте про закупівлю маленьких пристроїв, подібні до кнопок для пошукачів телефонів. Ми думаємо, що не знайдеться жодної людини, яка буде проти такого задуму. Адже погодьтеся, це було б дуже зручно, пульт відгукнеться в потрібний момент. Саму ж кнопку можна помістити в будь-яке зручне для клієнта місце, це може бути на столику, на телевізорі, на поличці, одним словом, скрізь, куди споживач зможе з легкістю дістати.

Рекламу в цьому випадку, дуже легко зробити через своїх знайомих, а ті в свою чергу розкажуть своїм близьким про такому пристосуванні. Навіть не сумнівайтеся, рентабельність кнопки пошуку телевизорного пульта буде рости з шаленою швидкістю. Для початку купіть кілька зразків, випробуйте їх, а вже потім подаруйте своїм близьким і родичам за безцінь або за символічну ціну.

Установка такої кнопки не зажадає від вас особливих знань і досвіду, адже це не високотехнологічне обладнання. У вартість обслуговування увімкніть такі суми: саме придбання кнопки, установка і майбутнє обслуговування, це в тому випадку, якщо станеться поломка. Також можна зробити простий споживчий пакет – без установки, він буде дешевше, так би мовити, економ-класу. Тільки в такому випадку, попередьте клієнта, що ви не несете жодної відповідальності за експлуатацію апарата.

У недалекому майбутньому, після вашого вдалого старту можна також пропонувати своїм покупцям кілька штук пошукових кнопок, так як не завжди тільки з пультом виникає таке питання, а і з ключами, гаманцями. Немає чесно, таке іноді складається враження, що пульт з гаманцем пішли на таємну зустріч, а там вже разом знайдуть ключі.

Ми запропонували вам тільки початкові сходинки в просуванні цього бізнесу, все інше залежить тільки від вашої наполегливості і фантазії. Тільки одне ми можемо сказати з упевненістю, продаючи цей товар, ви економите багато часу і нервом всього населення.