Заробляємо на виготовленні з дерева садових доріжок

Одним з перспективних бізнесів може стати той, який заснований на сфері виготовлення тих чи інших елементів для дизайну ландшафтів. Це може бути що завгодно, починаючи від кам'яних скульптур і закінчуючи сходами або доріжками для саду. Вигідним буде будь-яка з цих течій. Так як попит на дану продукцію незмінно підвищується. І, в даній статті ми проаналізуємо одну з подібних ідей для бізнесу, а ту, яка заснована на виготовленні доріжок для саду.Але не пересічних, які ви можете побачити практично скрізь (з тротуарної плитки або каменю), а порівняно неординарних — з спила колод.

Форма у них може бути звичайна. Таким чином, для садових доріжок, в даному випадку необхідно застосовувати звичайні спіли колод, в десять сантиметрів завтовшки. З діаметром можна і погратися. У діаметрі спіли можуть бути однакового розміру, або різного (що додасть доріжці якоїсь привабливості і незвичності). Таку плитку можна укладати безпосередньо в грунт, чимось важким притиснувши її гарненько, або для надійного її закріплення на місці, можна посадити на який-небудь розчин.

Дерев'яні доріжки для саду мають більш чистий, зелений та екологічний вид, ніж їх аналоги з каменю або штучних матеріалів. Дворової території вони надають вид деякого досконалості і здатні створити особливу атмосферу. Ходити з ним приємно, особливо босоніж. Додатковою перевагою є те, що така плитка не буде виділятися на тлі водойм, квітів, дерев та кущів. Ці елементи будуть один одного чудово доповнювати і поєднуватися між собою. Крім цього, вартість такого варіанта садових доріжок дешевше.Таким чином, садове «покриття» практично всі можуть собі дозволити.

З точки зору виробничого процесу, великою складністю він не відрізняється. Можна взяти вже готові пеньки або навіть деревні стовбури. Розпиляти все це на млинці (десять-дванадцять сантиметрів завтовшки). Потім готові плитки необхідно обробити – зачистити полірувати, припустимо також, для продовження їх терміну служби, покрити спеціальними розчинами. Ось власне і все з точки зору виробничого процесу. Таким чином, все, що вам необхідно для виготовлення — це пеньки або колоди і відповідний верстат.

Укладання дерев'яної плитки для саду, а також попередній пошук потенційних замовників складають, ймовірно, найбільшу складність цього бізнесу. З укладанням все не складно, це просто трудомісткий процес. А ось дійсно непростим є процес пошуку клієнтів. По-перше, у вашому регіоні може бути вдосталь таких майстрів, як і ви. До того ж, переконання клієнтів у тому, що в дизайні ландшафтів краще використовувати замість каменя саме дерево — завдання не з легких.

Допоможе вам в цьому якісна реклама. І не просто оголошення про пропозицію. Тут необхідний високоякісний текст, який буде вас просувати. Його ви можете замовити у приватного копірайтера або в професійному агентстві. Так що, на рекламі економити не варто.

Коли справа почне розвиватися, своїми силами ви навряд чи зможете справлятися з усіма процесами виготовлення. Так що розраховуйте наймати декілька робочих. Одних на роботу безпосередньо в цех, інших на укладання садових доріжок. Тоді вам залишиться лише керувати всім процесом. Успіхів вам!