Заробляємо на доставці свіжого молока

Давайте обговоримо ідею для бізнесу, яка пов'язана з одним смачним продуктом харчування, а якщо бути точніше, безпосередньо з молоком. У нашій країні молоко, (втім, як і в усьому світі), має високу ціну, так як його по праву можна назвати, серед усіх продуктів харчування, одним з найбільш корисних. Але тут також є свої підводні камені. Для того, щоб цей продукт харчування насправді був корисним, він повинен містити всіляких добавок і бути природно свіжим. Найкращим варіантом тут, звичайно ж, є огорожа з розташованої за містом ферми, свіжого коров'ячого молока.На подібного роду фермах, корови харчуються виключно натуральними кормами без різноманітних шкідливих добавок і домішок. Їх випасають безпосередньо на сільських луках і, саме тому вони дають молоко вищої якості. Зрозуміло, його у себе на столі хотів би бачити кожен житель нашої країни.

Таким чином, потенційних клієнтів ми вже визначили. У даному випадку товаром є свіже коров'яче молоко. Тепер потрібно лише проаналізувати план організації підприємницької діяльності, яка буде полягати в доставці клієнту свіжого молока.

Автомобіль це перше, що вам потрібно. Саме з його допомогою буде реалізовуватися доставка молока споживачам. Так що без нього нікуди. Кращим варіантом може стати якийсь не «ненажерливий» фургончик. Друге, що вам потрібно, це природно молоко. Якщо у нас немає своєї ферми з коровами, тоді, сам собою напрошується питання «де його брати?». Вихід із цієї ситуації можна знайти у висновках договорів про постачання молока з ферм, які знаходяться близько до вашого міста. Тут, як нам здається, не повинно виникнути жодних проблем.Фермери будуть погоджуватися на співпрацю з радістю. Головне запропонувати адекватну ціну. Наступним етапом стане закупівля пляшок. Молоко поставляти клієнтам бажано в скляних пляшках. Де їх взяти, думається, ви зможете знайти.

Далі працює наступна схема: з клієнта ви берете плату за один місяць щоденної доставки молока і вашої подальшої завданням стане привоз пляшечки йому додому. Після того, як продукт був ужитий, порожню пляшку клієнт повертає, отримуючи натомість повну зі свіжим парним молоком. Таким чином, все відносно просто. Великих капітальних вкладень тут не потрібно. Дана ніша порівняно вільна, тому, якщо поквапитеся, у вас з'явиться можливість стати, можливо, навіть монополістом у вашому місті.