Займаємося реставрацією старовинних автомобілів

Якщо ви завзятий автолюбитель і дивіться різні передачі, читаєте відповідну літературу, тоді ця стаття вам сподобається. Розглянемо таку ситуацію, яка зараз відбувається часто-густо. Об'єднуються в команду кілька людей: автослюсарі, механіки, електрики, малярі і купують старі автомобілі за незначні гроші. Вони проробляють з нею все що завгодно: ремонтують, фарбують, приводять її в відмінний стан, а потім продають за пристойну суму. Такий прибуток становить приблизно 70% від витрачених коштів. Тому виходить дуже хороший і прибутковий бізнес.Звичайно, якщо це шоу на телебаченні, то це ще й додаткова реклама. І якщо брати це все до уваги, то може вийти вельми непоганий бізнес.

Так, не сперечаємося, багато хто з вас можуть сказати, що можлива махінація може бути прибутковою лише в Америці, так і машини у нас гірше виглядають. Насправді це не так. У нас є велика кількість майстрів, які займаються раритетними, старими машинами. А на рахунок покупців, то вони самі знаходяться відразу ж після вашого оголошення, навіть за межами нашої держави. Колекційні автомобілі можна привезти з Америки, Японії та інших країн світу. А щоб ціна не була завищеною, то можна їх завозити, як конструктори.

Спочатку краще починати реставрацію знайдених автомобілів на території нашої країни. І це відразу можуть бути не самі знамениті марки минулого століття. Крім того, їх знайти не так і просто. Та й знайти всі потрібні деталі для них буде практично нереально. Тому, починайте з більш відомого вітчизняного виробника чи не дорогих іномарок. Адже можна знайти велику кількість машин Мерседес і БМВ того ж століття. До того ж ціна їх буде зовсім маленька. Але бувають такі випадки, що автомобіль ще в робочому стані, то його можна купити як металобрухт.

Крім іномарок, можна зайнятися реставрацією наших вітчизняних автомобілів. Дуже популярними з недавнього часу стали легендарні Чайки або ж ГАЗ 50-60-х років виробництва. Адже на такий транспорт ви завжди знайдете покупця. Вартість вже готової машини може зрівнятися навіть з будь іномаркою.

Для початку зберіть команду з професіоналів, майстрів, які зможуть якісно і швидко привести транспорт в робочий стан. Добре, якщо вони будуть розбиратися в історії автомобілебудування. Так як це допоможе їм з точністю відреставрувати авто, адже креслення в хорошому стані не так і легко знайти. А це призведе до домисленим деталей.

Також вам потрібен гараж у відмінному стані, де зможете зі своєю командою вільно відроджувати автомобіль з минулого. Не обійтися і без хорошого устаткування.

Подбайте про фарбувальної і сушильній камері. Це полегшить вам постійну транспортування транспорту з одного приміщення в інше.

Першою вашою машиною може стати звичайна «копійка» або «запорожець». Їх можна придбати за кілька тисяч рублів. Так і деталі до них скрізь зможете знайти. Так, на такому авто багато не заробите, але за то отримаєте колосальний досвід. Найголовніше в цій справі, те, що ви повинні не ремонтувати, а реставрувати їх. А це означає, що вона повинна виглядати, як тільки зійшла з конвеєра в ті далекі роки.

Як тільки зможете її добре реалізувати, можна приступати до більш дорогим авто. І тільки після отриманого досвіду можете переходити на більш старовинні автомобілі, приміром «американцям» 50 – 60 років.

Реставрація старих автомобілів – бізнес не для всіх. Але це дуже рентабельне справа, яка зможе приносити непоганий заробіток.