Вишиваємо шовковими стрічками

Техніка вишивки стрічками стане в нагоді всім, хто займається рукоділлям. Ми всі такі різні: хтось шиє, хтось в'яже, а деякі роблять вбрання лялькам. Але всіх їх об'єднує одне – любов до творчості. Адже через такі речі ми всі висловлюємо глибокі почуття.

Тому, якщо ви освоїли такі різні складні техніки, просто повинні навчитися такого виду рукоділля. Першою причиною такої стратегії є те, що вишивання стрічками дуже просте і навчитися йому легко. Другий стає одна з найголовніших – це те, що при виконанні замовлення дуже важливо час, а на такий виріб його зовсім не так і багато треба. І остання – вироби сморяться оригінально, на них, до того ж, буде хороший попит.

Область для роботи дуже велика, так як можна вишивати на всіх поверхнях, де можна увіткнути голку: скатертини, жіночий та дитячий одяг, сумки, нижня білизна, рушники, і т. д. ця техніка відмінно підходить до всіх типів тканин, від самої тонкої, до самої товстої. Ще поєднують кілька видів декоративних елементів, такі як: бісер, аплікації, пір'я, стрази, та інші.

Щоб приступити до навчання техніки вишивки шовковими стрічками потрібно запастися різними стрічками і голками. Якщо ви будете знати, що річ будуть прати, то для цієї роботи беріть хорошої якості стрічки, а не китайські. Підходящим, вважається той матеріал, який не буде перевищувати ширину 1 см, але, звичайно ж, можна і менше, все залежить від вашої задуманої композиції.

Голки вибирайте гострі з широким вушком, щоб вони легко входили у кожну тканину. Кільця п'яльці, якщо ви будете їх використовувати, потрібно перед початком роботи обмотати бинтом, щоб уникнути заломів тканини. Для яскравості кольору, стрічки фарбують акриловими фарбами. Це можна робити як під час роботи, так і після неї.

Тут все просто. Для початку необхідно в голку всилити стрічку і почати вишивати в тій самій техніці, як ми вишиваємо гладдю. Але є різні техніки, які притаманні тільки тут, їх можна знайти в інтернеті.

Судячи з того, як розвивається ця техніка, можна сказати, що вона буде досить популярною для жінок. Нам здається, що на цю роботу варто звернути увагу багатьом, хто хоче вдосконалити свої навички рукоділля.