Створюємо 3D-моделі людей і добре на цьому заробляємо

У наш час технічний прогрес так стрімко розвиває свої обороти, що багато речей, які ще зовсім недавно були лише мріями, а зараз цілком повсякденні.

Ми вже звикли до того, що фотоапарат може робити стільки знімків, скільки захочете, а не звертати уваги на кадри на плівці, так і самої плівки вже теж немає. І телефони стали настільки зручні і компактні, що ми стали їх носити в кишенях одягу.

Все ще не забули такі кабінки, де можна було миттєво зробити кілька ваших фотографій. Адже тільки один клацання і за невелику плату, ви отримували пару фотографій. Це технічне пристосування втратило свою актуальність вже після того, коли майже кожен чоловік почав носити в кишені фотоапарат. Але на цьому технічний прогрес не закінчується. Японці придумали об'ємні фотографії.

Як це все працює? Та дуже просто! Ви заходите в спеціальну кабінку, де три сканери знімають вас. Так, звичайно стояти нерухомо потрібно приблизно 15 хвилин. Вони ретельно використовують всю інформацію про вас, після чого 3D-принтера створюють 3D-модель мініатюрну копію вашої фотографії.

В результаті отримуєте полімерну лялечку, яка буде вашої точної копією. Але коштує це задоволення досить дорого, все залежить від величини моделі, приблизно від 200 до 400 доларів. Багато хто може сказати, що це дуже дорого, хоча всі розуміють, що ніколи не випустять ляльки в продаж з вашим обличчям. Тому заради такого задоволення, можна і витратити трохи грошей. До речі, це буде відмінним подарунком для другої половинки або ж навіть можна подарувати на весілля їх фотографію молодим. Можна також робити і груповий знімок, але коштує трохи дорожче, ніж одиночна.Така послуга стане дуже популярною у великих містах. Причому з кожним днем ціни на 3D-принтери стають все більш доступними. Причому з їх допомогою, можна створювати досить складні вироби. Приміром, нещодавно один канадський винахідник зробити справжню модель двомісного автомобіля.

Я думаю, що цей бізнес в майбутньому стане дуже популярним, адже кожен захоче собі на пам'ять об'ємну фігурку своєї сім'ї, друзів і рідних або навіть зробити, таким чином, комусь подарунок.