Відкриваємо більярдний клуб

Розважатися любили люди у всі часи. Більярдний бізнес сьогодні користується великою популярністю і прийшов він до нас відносно давно. Тому відкриття більярдного клубу потенційно може нести в собі гарний прибуток.

Як і в будь-якому бізнесі, тут свою діяльність починати слід із складання бізнес-плану. Якщо в цьому виникають окремі труднощі, тоді скористайтеся допомогою кваліфікованого агентства, яке спеціалізується на написанні бізнес-проектів. Але, щоб весь свій бізнес повністю відчути, ви можете, запропоновану концепцію бізнес-плану, ґрунтовно переробити під себе.

Більярдний клуб, імовірно повинен працювати в цілодобовому режимі. Досить буде оформити приватне підприємництво. Це значно спростить процес ведення бухгалтерського обліку. Навіть із розрахунку наявності досить високої конкуренції, можете очікувати високу прибутковість бізнесу.

При аналізі ринку, дайте детальну ринкову характеристику в обраній вами області. Основним вашим перевагою буде ступінь конкурентоспроможності по відношенню до інших більярдним клубам. Визначте, чим буде обґрунтований попит на ваші послуги. Наприклад, якщо у вашому районі (на вашій вулиці) немає більше більярдних клубів, серед жителів найближчих районів, надані вами послуги, буде спостерігатися підвищений попит.

Починати треба, звичайно, з вибору підходящого приміщення. Це може бути як окрема споруда, так і торгово-розважальний комплекс. Далі займаємось складанням передбачуваного переліку необхідного інвентарю. Також корисно буде переглянути відео з ремонту, при підготовці вашого приміщення воно нагоді. Тепер визначаємося в обраному приміщенні з розташуванням столів: наприклад, для початку буде достатньо одного столу для «американки» і два невеликих столи для російської піраміди (в умовах, якщо приміщення невелике). Пошук співробітників буде наступним кроком.Знову ж таки, з точки зору мінімалізму, достатньо буде трьох співробітників.

Фінансовий план має включати в себе дві категорії: доходи і витрати. Для початку розраховуємо всі передбачувані витрати на відкриття та утримання клубу: персонал, необхідне обладнання, орендна плата і т. д. З точки зору доходів порахуйте потенційний прибуток. Розрахувавши дохід з одного столу на добу, помножте його на кількість днів у місяці та на кількість більярдних столів. Таким чином, ви зможете визначити щомісячний дохід клубу. Якщо є бар, приплюсуйте сюди його послуги.

Терміни окупності підприємства прораховуються легше, якщо ви відразу визначитеся зі своєю фінансовою політикою. До речі, в ході підготовки бізнес-плану, ви як раз і зможете визначитися до кінця, ваше це чи ні, тому як при заглибленні у всі тонкощі цього бізнесу, відкриється багато підводних каменів. В цілому, більярдний клуб порівняно прибуткове підприємство.