Займаємося сезонним бізнесом: продаж лісових красунь

Який же Новий рік без лісових красунь? Правильно, такого не буває. Адже цей ялиновий запах знайомий кожному з дитинства. А прикраса дерева – це ціла церемонія. У цій статті піде мова про те, як можна заробити молодому бізнесмену на продажу ялинок і скільки можна реально отримати прибуток з таких продажів.

Хвойні дерева продаються не весь рік, а лише в сезон перед новорічними святами. Але потрібно враховувати ще й те, що ялинка швидко втрачає свій вигляд і сохне. Після зрубу дерева, є кілька днів на реалізацію, тільки для того, щоб вона довше постояла біля покупців будинку. Подібні продажі починаються приблизно за 1,5 тижні до свят, але це не заважає заробити непогані гроші близько 90 – 100 тисяч рублів.

Ялинки на продаж спеціально вирощують у розсадниках. Маленьким деревцям всього 7 років, ну а великим красуням близько 15 – 19 років. Розплідники займаються вирощуванням великої кількості дерев, але тільки з 5000 ялинок на продаж потрапляє лише 500. Це все пов'язано з тим, що на реалізацію йдуть хворі дерева. Тому люди, які відбирають дерева на продаж можна точно називати санітарами лісу. Всі інші ялинки залишаються в розпліднику.

Найбільш вигідним варіантом буде відкрити ялинковий ринок, тоді прибуток зросте до 100 тисяч рублів. Але перед цим потрібно поклопотатися про отримання дозволу і заплатити 30 тис. рублів для придбання товару. До того ж потрібно буде ще орендувати торгове місце, а це ще додаткових 10 тисяч рублів. Але найкраще, просто розвозити їх у двори багатоповерхових будинків, де можна буде спокійно продавати і не доведеться платити за оренду.

Оформити всі потрібні папери можна приблизно за 1 – 1,5 місяців. Коли вже буде все готово, знайдіть відповідний розплідник і домовтеся з лісником, що у них потім будете купувати ялинки.

Цей бізнес є сезонним. Тому потрібно все робити заздалегідь і враховувати всі дрібниці. Тому набирайтеся багато терпіння і йдіть вперед за своїми успіхами. Удачі вам у всіх починаннях!