Заробляємо на організації кінного клубу і на безпосередньому розведенні коней

Ви можете переслідувати кілька цілей, займаючись розведенням коней. Так як саме по собі розведення прибуток приносити не здатна. Дохід може приносити надання різноманітних послуг для потенційних клієнтів або ж подальша реалізація коней. При організації кінного бізнесу з метою подальшого продажу тварин, тоді ви повинні працювати за наступною схемою. Потрібно закупити лошат, придбати потрібні корми і організувати пасовище. Тварини будуть готові до продажу вже через кілька років. Вашої головним завданням тут є пошук надійних каналів збуту і подальша реалізація тварин.При правильній організації, подібного роду бізнес принесе вам хороші гроші.

Також ви можете займатися розведенням і подальшим продажем коней, але вже елітних порід і посредствам різних аукціонів. Буває так, що окремі коні могли піти C4090-450 з молотка більш ніж за сотню тисяч доларів. На аукціонах найкраще реалізовуються коней спортивних порід, які можуть брати участь у різного роду забігах. Рідше продаються прогулянкові породи, які використовують у туристичному бізнесі.

Крім цього, у вас є можливість використовувати власних коней для отримання постійного доходу, створивши клуб любителів верхової їзди. У різних регіонах прокат на годину одного жеребця може коштувати від однієї тисячі рублів. При цьому, можна надавати додаткове навчання від професіоналів, яке оцінюється до двох з половиною тисяч рублів за одну годину. У підсумку, за годину з одного коня ви потенційно можете отримувати до трьох з половиною тисяч рублів.

До придбання свого першого коня, вам потрібно прийняти рішення з цілого ряду питань. По-перше, потрібно побудувати всі необхідні споруди. В першу чергу вам знадобиться стайня, де ви і будете утримувати ваших підопічних. Подібний об'єкт сьогодні ви можете звести на своїй земельній ділянці. Можна також взяти стайню в оренду або ж купити її. Тут все залежить від ваших потенційних можливостей і бажань. Кожного коня потрібно до чотирьох квадратних метрів площі.Для вигулу коней знадобиться також і плац, а для зберігання інструментарію та кормів — господарська будівля.
070-336

В їжу коні вживають зелень, і свіжу траву, а також зерно, овочі фрукти і сіно. Також коні люблять овес. Влітку оптимальним варіантом буде наявність власного пасовища, де ваші підопічні будуть їсти свіжу траву. А взимку зерно солому та сіно.

Пошуки підходящих для розведення коней можна починати після того як все буде підготовлено. Процес цей складний, і вимагає присутності певного досвіду. Якщо ви впевнені у своїх силах не дуже, завжди за допомогою можна звернутися до професіоналів. З їх допомогою ви знайдете найкращих лошат, які можуть вирости в справжніх скакунів. Необхідно усвідомлювати, що відкриття кінного бізнесу – захід довгострокове. Для підготовки одного коня може піти до шести років. Таким чином, подібним клопіткою справою навряд чи зацікавляться любителі швидкого збагачення. Цю справу потрібно любити.

Якщо ви плануєте організувати власний клуб, тоді для мінімізації витрат і одержання додаткового прибутку у вас є ще один варіант. Ви можете пропонувати потенційним клієнтам можливість на тривалий термін орендувати одну з вподобаних коней. Таким чином, за певні гроші у кожного клієнта з'являється можливість стати на час власником вашої коні. При цьому, у нього є можливість доглядати за своїм скакуном, відвідувати його, годувати і фотографуватися з ним. Крім цього, подібного роду орендарі на уроки верхової їзди зазвичай мають певну знижку.Ця послуга здатна грунтовно знизити витрати на утримання коней вашого кінного клубу.