Заробляємо на розведення голубів

Безсумнівно, м'ясо голубів є далеко не продуктом для широких мас населення, як, наприклад куряче м'ясо, м'ясо індички або качки. Однак, воно останнім часом, серед любителів не дуже екзотичних і смачних делікатесів стає все більш популярнішим. Якщо ви загляньте на кулінарні сайти, ви точно зможете знайти досить велику кількість рецептів страв з використанням м'яса голубів.

Стійко зростаюче визнання голубиного м'яса, робить відкриття власного бізнесу, заснованого на розведенні цих птахів, вельми привабливою ідеєю. До того ж, вона (ідея) порівняно невибаглива і не вимагає значних капітальних вкладень. Зрозуміло, це справа підійде далеко не кожному. Щонайменше, ви повинні мати власний будинок за містом або, як мінімум, дачу. Ви ж на даху багатоповерхівки не влаштуєте голубник. Втім, у наш час можливо все.

З точки зору організації даного бізнесу, в першу чергу, потрібно сама голубник. Для неї ідеальним місцем може стати господарська будівля або горище будинку. Безумовно, ніхто не буде вам заважати побудувати для птахів окрема будівля. Якщо у вашому розпорядженні великий земельну ділянку, тоді ця ідея виглядає досить раціонально. До того ж, чесно кажучи, не дуже вас будуть радувати «сусіди зверху» шарудливі без кінця. Будівництво голубники це зовсім окрема тема, так що про неї ми розповідати не будемо.Зацікавлені в цьому бізнесі самі без проблем знайдуть детальну схему для будівництва голубники.

Якщо припустити, що місце для розведення і вирощування голубів вже є, наступним етапом стане закупівля птахів. Середня вага звичайних голубів, як правило, не перевищує й половини кілограма. Подібного роду птахів можна купити на будь голубиної фермі. Зазвичай, за одиницю з вас візьмуть від п'ятисот до однієї тисячі рублів.

Однак нас цікавить дещо інший варіант. В умовах того, що ми збираємося розвивати бізнес на м'ясі голубів, ідеально підійдуть голуби саме м'ясних порід. Популярними серед них є, так званий Кінг. Ця порода голубів схожа більше на курок. І важать вони близько двох кілограм. Тут є лише одна складність — у продажу таких голубів знайти не так вже й просто, та й ціна кусається (кілька тисяч рублів за одного). Так що доведеться потрудитися.

З точки зору догляду та годування за птахами, то в двох словах про це розповісти не вдасться. Однак кілька головних моментів у цій статті згадати можна.

Як кажуть голубівники з багаторічним досвідом, зростання пташенят проходить дуже швидко. Тільки вилуплені пташенята, буквально через чотири тижні вже до продажу готові. Доречно зауважити, що у вас є можливість реалізовувати як живих птахів, так і тушки голубів. Хтось з ваших клієнтів може набувати для власної голубники кілька птахів, а деякі навіть в якості домашнього вихованця». Це для вас стане джерелом додаткового доходу.

Настав час поговорити і про такому нестандартному момент, як продаж м'яса голубів. Як вже було зазначено вище дані продукт досить екзотичний. І якщо майже всі їдять курок із задоволенням, то ледь лише найбільш досвідчені гурмани захочуть спробувати м'ясо голуба. Тому, співпрацювати з звичайними продуктовими або м'ясними магазинами, ймовірно, не доведеться.

Вашими потенційними клієнтами є міські ресторани та кафе. У подібних закладах до делікатесів ставляться цілком нормально. Тому, для деяких ресторанів і кафе, стати справжньою візитною карткою можуть саме страви з голуба. Вашою головною метою в цьому випадку є переконання власників таких закладів та укладення договорів про постачання.

З точки зору ціни на голубине м'ясо, багато в чому вона буде залежати від породи голуба і регіону. Сьогодні за кілограм ви зможете отримати від 800 до 1200 рублів. Зрозуміло, доведеться робити знижку, працюючи з оптовими покупцями.

Таким чином, порівняно простим і навіть дуже перспективним є бізнес з розведення голубів. Він, безумовно, вимагає особливих знань, і в теж час не потребує великих капітальних інвестиціях. Крім цього, це відмінний спосіб забезпечити свою сім'ю і себе надзвичайно смачним голубиним м'ясом. Успіхів вам!