Займаємося виробництвом цвяхів

Подібного роду ідею можна почати описувати здалеку. В один з прекрасних днів, закінчуючи в лазні робити підлогу, я встиг помітити, що з-за моєї невмілої енергії, дуже швидко закінчилися цвяхи. Точніше, не те що закінчилися остаточно, просто вони всі були трохи зігнуті.

Саме тоді я загорівся ідеєю, в якій для себе поставив метою почати виробляти цвяхи самому. Чесно кажучи, на мій жаль, подібної ідеї так і не судилося реалізуватися, однак дослідження з точки зору теорії були проведені дуже навіть якісно. Саме цими ідеями з вами я і поділюся.

Безумовно, як і в будь-якому іншому бізнесі з виробництва чого-небудь, для початку потрібно вирішити питання фінансування кампанії. Але зараз, давайте уявимо, що грошей у нас цілком достатньо, для реалізації подібного роду ідеї.

Для приміщення, дуже навіть добре може підійти ваш власний гараж. Важливо, щоб там було проведено електрику. Якщо з певних причин ви не маєте свого гаража, тоді можна його орендувати. Вартість такого задоволення від 4 тисяч рублів.

А ось в плані обладнання, його вартість вже істотно вище. Верстат, який вже був у вжитку коштує від 5 до 20 тисяч євро. Природно, якщо все грамотно організувати, всі витрати окупляться досить швидко.

Тепер потрібно закупити дріт, з якої цвяхи і будуть проводитися. На десерт залишаються лише цікаві і приємні клопоти: ціноутворення та пошук точок збуту.

Думається, що питання з пошуком клієнтів гостро не встане. Потрібно просто придивитися навколо, на велику кількість господарських магазинів. Прийде на допомогу і реклама. З ціноутворенням трохи важче. Головне тут враховувати все до дрібниць, починаючи від зарплати робітникам, якщо такі потрібні, закінчуючи електроенергією. Але, будьте впевнені, що ви зможете впоратися з усіма виникаючими труднощами. Найголовніше пам'ятати, що з першого кроку починається весь шлях.