Створюємо щось нове в рекламному бізнесі

У даній статті ми познайомимо вас з відносно новою ідеєю для бізнесу. Ми не будемо говорити про рекламу виробників або чого-небудь ще. Але якщо пригадати, коли почали з'являтися сітілайти ролери, вони своїм господарям принесли дуже хороший дохід. Тому не варто упускати свій шанс.

Для того, щоб просунути свої послуги або продукцію, компанії використовують різноманітні рішення. Якщо ви скористаєтеся цією ідеєю для відкриття власної справи, ви їм запропонуєте найбільш ефектну рекламу. Рекламу з допомогою акрилайтов.

Під акрилайтом увазі прозоре акрилове «полотно», на якому викарбувані текст або зображення. Все це підсвічується з торця. Такі таблички і вивіски можна встановлювати на столи, поміщати на стіну або просто підвішувати в певних місцях у закладах. На табличці ви можете вигравіювати будь-який текст, логотип компанії або малюнок. В рамках доповнень можна використовувати спеціальні клейкі аплікації.

Панно або «полотно» використовують як рекламний засіб. З його допомогою оформляють інтер'єри готелів, ресторанів і кафе, розважальних закладів, магазинів, офісів і т. п. На ж/д та аеро вокзалах його можна застосовувати в якості різноманітних інформаційних панелей, або як табло. Акрилайт використовується в якості покажчиків, так як не помітити його вкрай складно. Сьогодні акрилайт застосовується навіть у житлових приміщеннях.

Цей бізнес дуже перспективний, оскільки сфера, де застосовується акрилайт, стійко збільшується.

Щоб виготовити акрилайт використовуються порівняно прості технології. Їх суть полягає в нанесенні на спеціальні скла (акрилові) виділеного тексту або малюнка. Робиться це за допомогою гравіювання. Скло зазвичай беруть товщиною від 0,3 до 2,5 сантиметрів, при цьому глибина малюнка не перевищує 0,3 сантиметрів. З торцьового боку панно підсвічується світлодіодами або люмінесцентним світлом. За рахунок цього починають світитися місця, де нанесена гравірування. Таким чином, цю реклама відмінно буде видно і вдень, і вночі.Колір панно можна також змінювати і підбирати необхідний за допомогою спеціальних плівок або напівпрозорих барвників. Також, для цих цілей використовуються кольорові світлодіоди. Разом з цим, якщо використовувати світлодіоди, з'являється можливість отримати динамічний малюнок. Харчуються світлодіоди за допомогою виносних (компактних) блоків живлення. Вони дуже схожі на пристрої для зарядки мобільних телефонів.

Гравірування наноситься за допомогою спеціального верстата (фрезерно-гравірувального). Різні фірми пропонують різні варіанти подібних верстатів: від великих комплексів до компактних настільних моделей. Невеличкий верстат, встановити який ви зможете на столі, буде коштувати близько $3 тис. Моделі більш дорогі і, відповідно, більш функціональні, будуть коштувати від $10 до $70 тис. (комплектація і фірма-виробник впливає на ціну).

Для початку цілком достатньо купити настільну модель. При нанесенні малюнка необхідно бути вкрай обережним, так як згодом кожна подряпина буде підсвічуватися. Також не можна допускати появи цяток — на прозорому оргсклі їх можна буде помітити.

Для організації власного бізнесу, крім верстата, знадобляться різноманітні матеріали, тобто різні комплектуючі: блоки живлення, світлодіодні трубки, люмінесцентні лампи, оргскло та інше. Різні компанії пропонують великий асортимент світлодіодним і люмінесцентним продукції. Так що ніяких проблем з цим не виникне.

Також для акрилайта дуже зручно застосовувати вже готовий профіль з підсвічуванням світлодіодами. Їх ціна варіюється від $30 до $75 за штуку.

За готову продукцію ви зможете в середньому отримувати від $3,5 до $4,5 тисяч за квадратний метр. Невеликих розмірів настільна підставка або табличка буде коштувати близько $250.

Для того, щоб привернути замовників досить зробити роботу для своїх перших клієнтів, при цьому трохи знизити ціни. Можливо, якийсь час попрацювати в безубиток. Проявляйте фантазію і у вас все вийде. Успіхів вам!