Заробляємо на монетах

У сьогоднішній статті ми обговоримо вкрай захоплюючий бізнес, який пов'язаний з монетами. Що-небудь протизаконне ми пропонувати не станемо, не лякайтеся. Давайте проаналізуємо, як організувати підприємницьку діяльність, засновану на карбування монет, і не простих, а сувенірних. Подібний бізнес особливо актуальне для людей, які живуть в містах з великою кількістю туристів. Тут число потенційних клієнтів незмінно висока. Туристів можна сміливо відносити до категорії тих клієнтів, які за рядове розвага або брязкальце готові викласти хороші гроші.Наприклад, пам'ятні сувеніри будь-якого типу на узбережжі просто розлітаються.

А тепер, давайте уявимо, який попит може виникнути на сувенірні монети, особливо, якщо ви надасте можливість клієнту виготовити її власноруч. Оригінальність даної бізнес ідеї, по суті, полягає саме в цьому. Весь інтерес в тому, що можливість викарбувати сувенірні монети ви будете надавати вручну, тобто без будь-яких спеціальних електричних автоматизованих верстатів. Для виготовлення сувенірів застосовується спеціальне обладнання для карбування монет. По суті, це всього лише заготовки для існуючих виробів і молоток.В середині цього, назвемо його, верстата розміщується спеціальний карбувальні штамп з обраним вами (або клієнтом) зображенням. Заготівля для монети поміщається під цей штамп. А далі все просто. Покупцеві (у разі такого побажання) дають в руки молот, за допомогою якого необхідно сильно вдарити по пресу. Внаслідок подібних (нехитрих) маніпуляцій довгоочікуваний сувенір, зроблений своїми руками, іде покупцеві, а ви свою кишеню поповнюєте невеликим прибутком.

Ціна всього необхідного обладнання для карбування сувенірних монет не перевищує п'ятдесяти тисяч рублів. З точки зору перспектив і рентабельності, з досвіду бувалих, заробляти можна більш дев'яносто тисяч рублів. З точки зору щомісячних витрат, прибутку вони складуть не більше двадцяти відсотків. Найбільша їх частина буде йти на закупівлю заготовок для існуючих видів монет (ціна за штуку близько тридцяти карбованців). За яку ціну ви будете продавати сувеніри, залежить від вашого регіону.У разі, якщо ми говоримо про дорогому і великому курортному місті, як наприклад, Сочі, то за монету ви сміливо можете брати від трьохсот до чотирьохсот карбованців. Така ціна навряд чи хтось буде бентежити.

З точки зору найбільш підходящих місць для розташування такого «сервісу, де кожен може викарбувати собі сувенірну монету, то можна зупиниться на наступних: розважальні і торгові центри, готелі, визначні пам'ятки, виставки, ресторани, музеї, пляжі, парки і т. п. Успіхів вам!