Заробіток на СМС. Стежимо за дітьми

Для будь-якого батька важлива безпека життя і здоров'я власної дитини. На жаль, не у всіх сучасних мам і тат є можливість самим проводжати дітей до школи і зустрічати їх після уроків. Раніше подібна проблема була практично нерозв'язної без сторонньої допомоги. З появою автоматизованих систем контролю стало можливим фіксувати факт прибуття або вибуття дитини із школи, що зробило життя багатьох сімей набагато спокійніше.
На реєстрації прибуття і вибуття дітей з навчальних закладів можна організувати прибутковий бізнес. Суть ідеї в тому, що в школі встановлюється «табло реєстрації» (система для зчитування безконтактних EMM-карт). Ця система здійснює відправку повідомлень виду «Марина прийшла в школу 12,12,10 в 8-02». Подібне обладнання не вимагає підключення до інтернету, необхідно просто встановити GSM-модем і підключити його на безлімітні повідомлення. Що необхідно для реалізації такої ідеї?
Зрозуміло, вам знадобиться якісне обладнання (зчитувачі, карти, контролер). Система вітчизняного виробництва коштує близько 30 тисяч рублів. Ви зможете віддати комплект на доопрацювання і встановити на ньому спеціальні програми у разі необхідності. Важливо, щоб система працювала автономно і не вимагала постійного контролю.
На наступному етапі важливо налагодити контакт з директорами місцевих шкіл, пояснити важливість роботи даної системи контролю. При необхідності необхідно відвідувати батьківські збори, на яких буде обговорюватися нововведення, щоб детально роз'яснити батькам принципи роботи системи, вартість послуг та практичні результати застосування подібної заходи безпеки. Такий бізнес є особливо актуальним у великих містах з високим рівнем злочинності, дорожніх пригод за участю дітей.
Наскільки рентабельний бізнес подібного роду? Навіть якщо ви встановите щомісячну абонентську плату в 100 рублів, то при ста підключилися батьків ваш дохід складе 10 000 рублів на місяць. Таким чином, подібний бізнес повністю окупиться за 3 місяці.