Заробіток з солярію

Мабуть, не знайдеться людина, якій не подобався б здоровий красивий загар. Однак, у багатьох людей просто немає часу засмагати на пляжі. Крім того, точно отдозировать сонячне опромінення дуже складно, тому трапляються сонячні опіки. Та й до весни від літньої засмаги залишаються лише спогади та фотографії. Прекрасним рішенням всіх проблем став солярій. Тут для отримання засмаги достатньо кількох хвилин, одержувана доза ультрафіолету строго дозується, а отримати такий загар можна круглий рік. Солярії сьогодні стали звичним явищем, їх послуги пропонуються досить широко.Однак, і сьогодні при правильній постановці справи цей бізнес принесе стабільний непоганий дохід. Незважаючи на широке пропозицію, і затребувана ця послуга досить широко, а кількість людей, що використовують солярій, постійно зростає.
Звичайно, для початку необхідно визначитися з тим, де Ви розташуєте свій заклад. Практика доводить, що навантаження на солярії, розташовані в центральній частині міста буває максимальною. Тут набагато більше імовірність залучення і випадкових клієнтів. Однак, вартість приміщень в центральній частині теж набагато більше. Отже, досить велика прибуток тут буде супроводжуватися і великими витратами. Якщо ж Ви збираєтеся відкрити солярій в спальному районі, необхідно враховувати не тільки переваги, але і неминучі витрати такого рішення.Постійного потоку відвідувачів очікувати тут доводиться навряд чи. Проте, тут, найімовірніше, поступово Ви обзаведетеся постійними клієнтами з числа людей, що проживають поблизу, надомних працівників і т. д. Однак, при плануванні режиму роботи ранкові години можна сміливо відкидати. Крім того, цінова політика тут повинна бути більш лояльної до відвідувачів. Але і тут солярій здатний приносити стабільний дохід. Звичайно, краще всього, якщо у Вас є власне приміщення.
Сьогодні можна вибрати солярій одного з двох типів, але при серйозному підході до справи краще обладнати свій заклад і горизонтальним і вертикальним солярієм. За горизонтальний солярій доведеться заплатити трохи більше ста тисяч рублів, вертикальний коштує приблизно вдвічі дорожче.

Таким чином, основні витрати при відкритті солярію будуть складатися головним чином з вартості самого устаткування та орендної плати за приміщення. В принципі, будь-які додаткові витрати, крім оплати комунальних послуг, електроенергії та зарплати персоналу, не потрібні. Але необхідно враховувати, що за досить високої конкуренції Вам доведеться витратити певні суми на рекламу свого підприємства. Краще всього, якщо приміщення солярію буде перебувати на вулиці з інтенсивним пішохідним рухом.Якщо ж вдалося знайти приміщення, яке не залишає великих надій на зовнішню рекламу, необхідно подбати про більшу кількість додаткових способів реклами. Це можуть бути рекламні оголошення в транспорті, на зупинках і т. д. Можна роздавати візитки з реквізитами Вашого солярію в навчальних закладах, рознести листівки по поштових скриньках, роздавати календарики з рекламою і т. д. Звичайно, такі рекламні заходи здорожують вартість проекту, але для того, щоб забезпечити широку аудиторію клієнтів, Вам необхідно як можна голосніше заявити про себе.Навіть якщо солярій буде розташований в дворі, над входом необхідно розмістити барвисту помітну рекламу.