Заробляємо на бойових мистецтвах

У нашій країні бойові мистецтва мають досить серйозну популярність. Це все, в першу чергу, обумовлено впливом фільмів західного виробництва. Ще однією причиною визнання різноманітних єдиноборств є природне бажання людини вберегти від всіляких небезпек себе і своїх близьких. Впевненим у своїх силах бажає бути кожен. Особливо, коли вирушаєш на прогулянку ввечері. Адже ніхто не застрахований від зустрічі з бандою хуліганів. У зв'язку з цим у сьогоднішній статті ми розглянемо ідею бізнесу, присвячену бойовим мистецтвам.
Не дивлячись на те, що подібні установи вже користуються чималою популярністю, як і раніше попит перевищує пропозиції. Справді стоїть школу бойових мистецтв можна знайти, мабуть, лише в одному з великих міст. З точки зору сіл і станиць, то подібні заклади тут можна відшукати вкрай рідко. Таким чином, організовуючи даний бізнес ви зіткнетеся з до кінця задоволеним попитом і, відповідно, великим потенціалом, що не можна не назвати перевагою.
Школа бойових мистецтв являє собою місце, де у кожного бажаючого (зазвичай він повинен відповідати всім виставленим вимогам) є можливість навчитися у справжніх майстрів бойових мистецтв. Включити в програму навчань можна як відразу кілька напрямків, так і якесь одне єдиноборство. З найбільш популярних виділяються айкідо, ушу, тейквандо, дзюдо, карате, кунг-фу та ін.
Для відкриття власної школи бойових мистецтв, вам потрібно в свій навчальний заклад зуміти залучити справжніх майстрів, які б практикували якийсь із видів бойових єдиноборств, або самому бути майстром бойових мистецтв.
Вибираючи тренерів, необхідно докласти максимум зусиль. Адже майбутній імідж і популярність вашої школи буде залежати саме від них. У вашій школі самий жорсткий контроль повинні проходити всі кандидати на посаду майстра. І виключно кращим або краще ви надасте звання майстра.
Зрозуміло, не скупіться, оплачуючи послуги кваліфікованим майстрам. Чим вищий у них зарплата, тим більшими будуть їхні старання. Це дозволить вам залучити набагато більше учнів і, відповідно, збільшити ваш дохід.
Коли всі питання з тренерами вирішені, можна приступати до наступного етапу, тобто зайнятися пошуком відповідного приміщення. Від розмаху вашої школи будуть прямо залежати його розміри. Не потрібно шукати велике приміщення, якщо у вас в планах заняття тільки одним поєдинком, тим більше, якщо група буде складатися не більше ніж з десяти осіб. Якщо ж у вас в планах заснувати повноцінний центр, де буду викладатися різні бойові мистецтва, тоді підійде будівля набагато більших розмірів, де можна розташувати кілька залів.
Організувати власний тренажерний зал теж хороша ідея. Адже м'язова маса і велика сила для багатьох єдиноборств в пріоритеті. Крім цього, подбайте про те, щоб у вас був свій татамі або ринг, де учні будуть змагатися у швидкості, спритності і силі один з одним.
Як тільки тренери готові до роботи, а всі питання з орендою та обладнанням залу закінчені, можна приступати до запуску школи і набору перших груп учнів.
Не завжди вигідно даний бізнес рекламувати звичайним способам. Тобто рекламні ролики та бігборди відпадають. Тут може спрацювати поштова розсилка листів для потенційних клієнтів. Даний спосіб реклами на заході актуальне вже більше ста років, і також добре працює і зараз. Його просто часто недооцінюють в нашій країні. А адже лист, який отримав потенційний клієнт, може бути кращою рекламою. Професійні копірайтери допоможуть вам правильно оформити рекламне повідомлення.
Наступним, не менш хорошим методом є виступи в школах на батьківських зборах. Головною складністю тут є вміння переконувати. Якщо такого немає, для підготовки звернення можна скористатися послугами спічрайтерів. Дані способи реклами добре працюють паралельно з традиційними оголошеннями в тематичних журналах і газетах. Успіхів вам!