Прокат Сингвей

Наступна геніальна ідея для бізнесу виникла раптово – прокат «сігвей». Ми пропонуємо вкласти капітали в цей бізнес, так як воно має мінімальну конкуренцію в нашій країні. Але в першу чергу ми розповімо, що таке «сігвей». Це вид електроскутерів. Найголовнішою перевагою цього транспорту в тому, що він настільки простий у керуванні та управлінні, а також мобільний, при цьому відрізняється незначною вагою та розміром. Він настільки податливий, що без проблем їздить по будь-яких дорогах і з легкістю вправляється навіть дітьми.Машина не працює на бензині, що позитивно позначається на навколишньому природі, він є найбільш екологічно чистим винаходом, що допомагає зберегти атмосферу чистою. Але на сьогоднішній день, на жаль, не кожен дозволить собі купити сігвей, так як він досить багато коштує, тому ідея прокатного бізнесу буде цілком успішною.
Машина сігвей являє собою самобалансируючий скутер оснащений двома великими колесами, які знаходяться по обидва боки. Розміщення водій відбувається на спеціальній платформі, управління скутером відбувається з допомогою вертикального пульта. У рух призводять нахили тіла людини, наприклад, нахилившись вперед, машина поїде вперед, ось і чим більше нахиляєтеся, тим швидше рухається скутер.
Цей транспорт здатний розвинути швидкість близько 50 кілометрів на годину, максимально при цьому витримати до 140 кг. Зарядка скутера дозволяє проїхати шлях до 40 км. без додаткової зарядки. Рекомендується для їзди по асфальтовим дорогам, а також грунтовим. Що стосується технічних характеристик, то вони залежать від різних моделей скутера.
Цей вид прокату транспортного засобу в наш час дуже популярне в США, де сігвей і винахідник розробив Дін Кеймен. Сам скутер знайшов своє призначення в суспільстві. З допомогою його патрульні поліцейські виконують свою роботу, і не тільки вони, а і кур'єри, працівники поштової служби, і навіть проводяться екскурсії.
Прийшовши у цей бізнес через довгі навчання їзди на ньому і пізнання сігвеях, ви зрозумієте, що це гарна і прекрасна робота. Адже вона не тільки прибуткова і перспективна, але ще корисна здоров'ю, так ви весь час будете на свіжому повітрі. Дивлячись на постійне підвищення цін на бензин, ця ідея буде ще економною. Внесіть свій внесок у цей бізнес, таким чином забезпечите своє майбутнє. У перспективі оновіть молодіжну рекламу, популяризуйте ідею, і в недалекому майбутньому, навіть не сумнівайтеся, з'явиться велика кількість бажаючих скористатися вашими послугами.