Заробляємо на доставці вантажів з допомогою безпілотних літальних апаратів

У даній статті ми розглянемо, яким чином можна створити службу доставки з допомогою безпілотних літальних апаратів (коптеров). Народилася ця ідея не випадково. Численні затори та пробки, які заважають вільному пересуванню всілякого транспорту вплинули на виникнення чогось подібного. Крім цього, пробки і затори значно уповільнюють доставку, роблячи її невигідним з економічної точки зору для відповідних служб. І, буває так, що навіть одні з найкращих компаній у цій сфері не здатні вчасно доставляти вантажі.Адже міське рух ігнорувати неможливо... принаймні так було до цього моменту. Так як не тільки по землі можна переміщатися. Отже, чому б не запустити службу доставки з допомогою безпілотних вертольотів. Для початку, мабуть, це краще зробити в великих містах нашої країни, в яких більше ніж в інших містах проявляється на дорогах «пробкова» хвороба.

З керуванням все досить просто. Безпілотні апарати можуть управлятися спеціально навченими з диспетчерами, якщо можна так висловитися, командного пункту. У завдання цих диспетчерів буде входити спостереження за переміщеннями вертольотів. На коптерах необхідно встановити відеокамери і датчики стеження GPS, за допомогою яких і буде проводитися спостереження за їх місцеположенням і, відповідно управління. За допомогою камер, які встановлені на борту коптеров, клієнти зможуть в режимі реального часу відслідковувати процес доставки.

Працювати даний сервіс може за наступною схемою. Замовник, зв'язується з диспетчером, телефонуючи у вашу службу доставки. Відбувається обговорення куди, звідки і що необхідно перевезти. Після чого, протягом певного часу безпілотник прибуває за відповідною адресою. У цьому час, зависаючи на висоті близько двадцяти метрів, спускається трос замовнику, на якому для вантажу розташований спеціальний контейнер. Контейнер обов'язково повинен бути ударостійкий і водонепроникний, щоб клієнти не турбувалися про посилці.Крім цього, кожну посилку можна додатково страхувати на певну суму. Вага вантажу не повинна перевищувати максимально допустимі десять кілограм.

У контейнер, разом з вантажем, клієнт повинен буде покласти необхідну суму для оплати доставки. Весь цей процес повинен відбуватися під пильною увагою диспетчера, що знаходяться в цей момент з клієнтом на зв'язку. З точки зору ціноутворення, тут великий простір. В умовах мінімальних витрат ціна доставки в межах міста може коливатися в межах 1-1,5 тис. рублів. Важливо зауважити, що вантажі можуть доставлятися з швидкістю до 100 кілометрів на годину, що в межах практично будь-якого населеного пункту дозволяє пропонувати клієнтам доставку протягом всього однієї години.А в умовах того, що безпілотні апарати можуть здійснювати політ на висоті вище чотирьохсот метрів, вони на своєму шляху не будуть зустрічати всілякі перепони у вигляді високих споруд і будівель.

Після цього коптер з вантажем можна відправляти до одержувача. Диспетчеру додатково (по телефону) необхідно зв'язатися з одержувачем і повідомить нюанси прийому вантажу. Коптер, на місці прибуття, знову зависаючи на висоті близько двадцяти метрів, спускає трос з посилкою одержувачу і летить геть. Не варто забувати і про безпеку для власних коптеров. Так як клієнти бувають різні — може бути комусь закортить спробувати спустити на землю безпілотник. Для таких випадків, апарати необхідно оснастити аварійною системою скидання троса.

На перших порах можна організувати все так, щоб у місті, на кожен мільйон жителів, припадало по чотири безпілотних апарату. На сьогоднішній день ідея нова і, єдині проблеми, які можуть виникнути в процесі її реалізації, це домовленості з міською владою з питань отримання необхідних дозволів на здійснення такого роду діяльності. Успіхів вам!