Зробити бізнес на питній воді

Як заробити гроші з повітря законним способом поки ще ніхто не здогадався, але ось розбагатіти на воді цілком реально. Як не крути, але без їжі, медикаментів та води жодна людина обійтися не може. Остання відіграє ключову роль. Власна справа на цьому важливому природному ресурсі можна побудувати в декількох напрямках. Наприклад, орендувати ділянку землі, пробурити свердловину і надходить звідти рідина розливати по пляшках і поставляти у великі торговельні мережі або невеликі магазинчики.

Як варіант, можна постачати чистою водою мешканців прилеглих дачних або котеджних селищ.
Однак сама розробка підземних надр і налагодження зв'язків з торговою мережею вимагає чималих вкладень. Якщо ризик бути закредитованим і довго чекати окупності проекту не приваблює, краще переорієнтуватися на реалізацію обладнання, яке так чи інакше пов'язане з водою: її охолодженням, нагріванням, очищенням.

Все популярнішими стають купівля настільного кулера для води. Це компактний пристрій купується для зміни температури води до бажаних параметрів. У холодну пору року або, якщо в сім'ї є маленькі діти, і воду бажано підігрівати. Влітку, коли асфальт нагрівається і плавиться, краще всього охолоджуватися прохолодною вологою. Кулери добре ще й тим, що в них вбудовані спеціальні фільтри, які очищають водопровідну воду. Картриджів в них вистачає на досить тривалий термін, а заміна не вдаряє по кошик.Останнім часом не тільки власники будинків і квартир стали набувати кулери, але і установи освіти, комерційні організації і держустанови. Цей ринок росте і розвивається.
Якщо все ж кулери не приваблюють, можна організувати фірму із продажу фільтрів для води. Правда, тут варто очікувати великої конкуренції, і потрібен час на розкрутку.