Відкриваємо магазин для вагітних

Наше населення на планеті постійно збільшується, це відбувається, коли жінка вирішує завести дитину. Так, поповнення в родині – ось що веде до збільшення чисельності населення. Тому, коли жінка вагітна, їй потрібен особливий догляд, харчування, спеціальний одяг, розроблена саме для вагітних. Так, все це веде, звичайно ж, до відкриття магазинів, які спеціалізуються на товарах для вагітних. Чому б і вам не спробувати побудувати бізнес на відкриття магазину для вагітних?

Пошук приміщення та його місцезнаходження

Отже, приступимо до пошуку приміщення для вашого майбутнього магазину для вагітних. Як ви, напевно, самі розумієте, приміщення потрібно вибирати в густонаселеному пункті, це може бути торговий центр або ж одна з головних вулиць міста. При цьому не забувайте, що найкраще приміщення до якого можна під'їхати на машині, так і дійти пішки від зупинки громадського транспорту. Також, якщо у вас місто з чисельністю понад мільйон осіб, то можна розташуватися і в жвавому спальному районі, але десь на великій вулиці.Можете ще подумати над тим, щоб приміщення знаходилося поруч з пологовим будинком, або ж поліклінікою, де приймають і спеціалізуються на вагітних.

Що ж стосується площі магазину, то тут немає чітко визначених меж або мінімумів. Все залежить від того, який ви захочете розташувати асортимент у вашому магазині. Тому, кількість покупців буде залежати від того, наскільки широкий вибір, а, отже, чим більше площа, тим вигідніше для вас.

Обладнання

Після того, як ви вибрали приміщення і зробили там ремонт, вам потрібно облаштувати майбутній магазин. По-перше, вам будуть потрібні різні, зручні для представлення товару, стелажі, полиці, вітрини. Це те, де ви будете демонструвати товари для майбутніх мам. По-друге, не забувайте, що ваші основні відвідайте – вагітні жінки, а їм дуже важко довго ходити, тому, вони обов'язково захочуть перепочити, присісти і трохи розслабитися, тому що від довгих пригод, у них може захворіти спина.Отже, вам потрібно буде поставити в торговому залі декілька зручних м'яких крісел або стільців. Можна і того й іншого. По-третє, вам варто знати, що вагітні жінки – примхливі жінки. Тому, потрібно створювати для них умови, щоб вони могли вибрати відповідний наряд. Поставте кілька вагітних манекенів, на які надіньте ті речі, на які знижки або ж просто це новинка. Так, для жінки буде набагато зрозуміліше, як річ сидить і подобається вона їй. По-четверте, не забудьте про касові апарати, без них нікуди.

Асортимент

Говорячи про асортимент, потрібно враховувати кілька дуже важливих чинників. По-перше, важливо розуміти, що у ваш магазин будуть ходити вагітні жінки різних верств населення. Від бідних до багатих. Тому, формуючи асортимент, враховуйте те, на які групи ви будете орієнтуватися. Краще всього вибирати бюджетну і середню групи, так як їх найбільше. Отже, і прибутку можна отримати більше.По-друге, потрібно враховувати, що якщо раніше дівчата народжували в основному у вісімнадцять-двадцять п'ять років, то зараз поріг значно збільшився, і зараз цифри мають значення від двадцяти трьох до сорока років. Крім того, якщо раніше вагітні жінки воліли вільний одяг, легкі сукні, наприклад, то зараз вагітні носять і ділові брюки, причому їх популярність дуже висока. Ну і по-третє, подумайте про те, щоб включити в асортимент різні супутні речі для вагітних, крім одягу.

Підбір персоналу

У пошуку та підборі персоналу потрібно бути вкрай уважними. Тому як в магазині для вагітних можуть працювати тільки уважні, акуратні, вміють знайти підхід до будь-якій жінці, люди. Як вже говорилося раніше, вагітні жінки часто бувають примхливими, саме тому, продавець повинен знайти індивідуальний підхід до будь дамі. Якщо ж за три-чотири примірки жінка не знайшла те, що їй потрібно, то, швидше за все, на дев'яносто відсотків, покупка не відбудеться. Також врахуйте, що чоловіки — вкрай не терплячі на жіночі істерики, тому краще шукати продавців-жінок.Для того щоб краще розуміти вагітних, продавцям краще всього мати навички психолога. Деякі підприємці намагаються брати на роботу жінок з вищою освітою, але, розуміючи, що така низька робота не для вищої освіти, вони піднімають заробітні плати своїм співробітницям.

Реклама

Для того щоб ваш магазин для вагітних став відомим, краще всього використовувати старий перевірений спосіб – це засоби масової інформації, тобто газети, журнали для вагітних, телебачення, радіо, різна зовнішня реклама, плакати, банери, поблизу магазину в центрі міста. Для просування магазину і для його поширення, можна ввести картки для постійних покупців, або ж для тих, хто купив на певну суму.Ці картки не повинні бути іменними, так як клієнтки будуть давати їх своїм подругам, родичам та іншим, які будуть по знижкам з задоволенням купувати товар саме у вашому магазині. Також, якщо жінці сподобався ваш магазин, коли вона була вагітна перший раз, то можете бути впевненими, що якщо вона захоче другу дитину, то вона знову повернеться до вас, за новими покупками і оновленням гардероба.

Не забудьте про красиве, оригінальне, що запам'ятовується і значне назва, яку ви повинні будете повісити перед відкриттям. Часто буває, що саме назву грає величезну роль в просуванні магазину.

Фінанси

Для початкового відкриття магазину вам потрібно буде приблизно від п'ятисот до семисот тисяч рублів. Але запам'ятайте, це мінімум, який ви витратите, якщо вам все ж пощастить. Все буде залежати від того, які розцінки в місті, яка орендна плата, скільки товару ви купіть і наскільки широкий асортимент буде у вашому магазині.

Висновки

Таким чином, якщо ви вирішили відкрити магазин для вагітних, то подбайте про те, щоб кожна жінка, яка прийшла в магазин, була задоволена і асортиментом, і обслуговуванням. Для цього вам потрібно знайти хороший персонал, правильно і якісно облаштувати магазин потрібним обладнанням, а також придбати якісний товар на певну групу населення.