Заробляємо на екстремальному водінні

З неухильним зростанням кількості автомобілів у країні, впевнено, хоч і повільно поліпшується матеріальне становище наших громадян. При купівлі авто, у перевазі залишаються солідні, потужні і швидкі автомобілі. Тільки от з величезною потужністю, яка сконцентрована під капотом, впоратися, здатні далеко не всі новоспечені власники «залізних коней». Адже у кожного є бажання насолоджуватися їздою, обганяти, маневрувати в потоці машин і їхати швидко. Тільки от досвіду для того, щоб здійснювати все ці операції, не ризикуючи власним життям, не вистачає.Якраз з цієї причини автомобілісти все більше і більше уваги звертають на навчання екстремального водіння. Важливо виділити, що в нашій країні далеко не в кожному місті є подібний заклад. Таким чином, у вас є приваблива перспектива організувати у своєму місті такий навчальний заклад.

Курси водіння такого роду дозволяють водіям відточувати свою майстерність для екстрених ситуацій. У школі подібного роду вчать легко паркуватися в самих важких ситуаціях, впевнено здавати назад, тобто їздити заднім ходом, правильно вести себе на мокрій трасі і в ожеледь і, що важливо, управляти автомобілем на високих швидкостях, адже, в більшості випадків швидкість — одна з найбільш частих причин виникнення дорожньо-транспортних пригод. Ви також зможете дізнатися, які можливості вашого автомобіля на міських трасах.Люди, які пройшли подібні курси більш впевненіше тримаються на дорозі.

Якщо в екстремальному водінні ви дійсно добре розбираєтеся, і у вас є належні інструктори, така школу або курси для вас стане прибутковим і перспективним бізнесом. Ключовими фігурами в таких організаціях є саме майстри, які навчають водінню. Ідеальним варіантом для вас стануть стрітрейсери або колишні професійні гонщики. При цьому, перший варіант підійде найкращим чином.

Професійні гонщики, безумовно, прекрасні водії. Вони прекрасно розуміють, як автомобіль веде себе на трасі. Однак, вони брали участь в гонках на хорошому покритті, де немає світлофорів, пішоходів та іншого. Крім цього, у їхньому розпорядженні були справжні автомобілі для перегонів. А ось стрітрейсери — зовсім інша справа. Вони якраз проходили практику на міських дорогах. Зрозуміло, подібних фахівців знайти, та ще й залучити буде складно. Але інших варіантів немає.

Наступним моментом буде вибір приміщення. Замінювати традиційну автошколу ви не будете, так що великий клас вам ні до чого. Кожен учень повинен мати водійські права необхідної категорії. Тому, багатогодинні теоретичні заняття вам не потрібні. Теорії навчать автошколи. А ось автодром (майданчик для тренувань потрібно. Вона повинна бути велика і покриття на ній повинно бути якісне. Якщо у вас є бажання заощадити, майданчик можна знайти за містом. Тут за оренду ви будете платать набагато менше. На території занедбаного аеропорту або складу підійде ідеально.

Ну і, зрозуміло, вам будуть потрібні автомобілі. Спробуйте пошукати тренерів-інструкторів зі своїми автомобілями. При цьому, однак, їх заробітна плата зросте в рази. Адже автомобілі будуть експлуатуватися на грані можливості. І ніхто не дасть згоду «за просто так» «вбивати» власний автомобіль.

З точки зору реклами, для початку можна створити власний сайт в інтернеті. Цей спосіб найбільш дешевий і простий. Так, до речі, і престиж вашої школи буде вище. Відмінним рекламним кроком стануть також рекламні оголошення в місцевих тематичних журналах і газетах. Якщо вам власну команду вийде залучити відомого стрітрейсера або ж зірку автоспорту — це можна використовувати в рекламних цілях, що істотно підвищить привабливість вашої школи екстремального водіння і, потік бажаючих познайомитися з мистецтвом екстремальної їзди значно зросте.