Виготовляємо брелки і значки, як додатковий заробіток

Щоб організувати бізнес з виготовлення брелків і значків вам знадобитися лише кольоровий принтер і комп'ютер, а також поліефірна смола і самоклеючий папір. Що стосується особистих якостей, то знадобляться такі риси характеру, як працьовитість та неординарне мислення. На першому етапі грошове вкладення не перевищить більше 100$.

Цей бізнес не вимагає оренди спеціальних приміщень. Просто можете займатися цим захоплюючим і цікавим справою прямо у себе вдома. Для цього вам потрібно знайти будь-яке гарне зображення і з допомогою принтера вивести його на папір. Ну а після цього гарячу поліефірну смолу виливають на зображення. Саме на смолу йде основна частина витрат, орієнтовна її вартість становить 50$ за 1кг. Але це досить для виготовлення близько 7-ми квадратних метрів виробів. Але скільки вийде саме з них брелків і значків вирішувати вам, все залежить від розміру та об'єму товару.

Завдяки цьому заняттю, ви можете гарненько заробити на великих фірмах міста. Роблячи брелки і значки з їх логотипами на замовлення.

Як же знайти потенційних клієнтів? А адже це просто! Ви вибираєте зі списку саму велику і гарну компанію, якої, на вашу думку, не вистачає додаткової реклами. Потім виготовляєте приблизно 5 – 10 значків з можливою рекламою і йдете туди з комерційною пропозицією. Намагайтеся відразу потрапити до директора, але якщо не вдасться, то до людини, яка займає досить високу посаду. Потім разом з цими виробами дивує всіх своєю розповіддю, причому якісно продаючи свою продукцію. Ваша мова повинна бути впевненою і цікавою.Скажіть, що їх конкуренти вже давно практикують дану послугу і це значно підняло їх авторитет на ринку.

Головне пам'ятати те, що ви пропонуєте не повітря, а зовсім реальні речі за низькою ціною, з допомогою яких вони зможуть утвердиться, як багата й успішна компанія. Також ви можете запропонувати директорам та додаткові послуги, такі як: якщо замовлення перевищить кількість 3000 значків, то зробите знижку в 5% або ж безкоштовну доставку. Після таких пропозицій ні хто не зможе встояти. До того ж ви зможете ще й самі їх поширити в зазначеному місці.

А тепер уявімо реальну ситуацію. Ви приходите в автомайстерню і пропонуєте свої послуги з виготовлення брелків з їх логотипом. Можете зробити значки у вигляді машини з якоюсь привабливою написом. Також скажіть, що якщо замовлення перевищить 5 тисяч, то ви самі роздасте їх все водіям, які зупиняться неподалік від майстерні. Це буде самим вдалим ходом. Адже директор сам зможе спостерігати за вашою роботою.

Рентабельність цього бізнесу дуже приваблива. Адже посудіть самі: ціна на один брелок може складати 7 рублів, з урахуванням усіх використаних матеріалів і часу на роботу, множимо на 5 тисяч значків, і отримуємо 35 тис. рублів. А адже на цю всю роботу ви витратите не більше 2 — 3 днів. Не погано, правда?

Ця бізнес-ідея відмінно підійде всім, як школяреві, так і пенсіонеру. Все залежить від вашої фантазії і творчого натхнення. Тому пробуйте і все у вас вийде.