Робимо свій власний сад в пляшці

Всім давно відомі такі скляні ємності, в яких всередині є рослини – флораріуми. Модні тенденції на них то йшли, то поверталися. На сьогоднішній день інтерес до цих садах знову відроджується. Можна схилятися до такого висновку, що люди просто хочуть в домашніх умовах створити маленький шматочок дикої природи. Іншою причиною їх затребуваності послужило те, що зараз є можливість придбати будь-яких розмірів ємності. Також можна з легкістю знаходити різні декоративні рослини.Затребуваність таких садів в пляшці може чудово вплинути на створення бізнесу флораріумов. Це стане відмінною ідеєю для жінок, які не уявляють своє життя без розведення кімнатних рослин, що згодом стане хорошою можливістю втілити своє хобі в непоганий дохід, а то і в бізнес на дому. Такий бізнес може приносити не тільки задоволення, але і грошовий капітал.

Існують різні ємності для флораріумов. Для них можна використовувати і акваріуми, і пляшки та банки з спиртних напоїв, одним словом все, що вас зацікавить. До того ж ви можете спроектувати ємність і замовити на спеціальному виробництві.

Давайте розглянемо кілька прикладів використання флораріумов:

— Різні келихи (коньячні або винні), в них можна посадити парочку рослин. Ці сувеніри використовуються для оформлення робочого столу.

— Ємкості прямокутної форми. Вони стануть чарівною родзинкою будь-якого інтер'єру, нагадуючи маленький шматочок дикої природи.

— Ємності круглої форми. Як правило, для здійснення такої форми використовують акваріуми, з великим отвором. Розміри їх бувають різні діаметром від 10 см і до 70-ти.

— Пляшки з вузькою шийкою. Вони є дуже красивими виробами, але із за того що в них дуже складно створити композицію, і найдорожчі композиції. Саме з їх допомогою, можна заробити дуже багато грошей.

— Ємності оригінальної форми. Цей варіант підійде для тих, хто хоче створити більш креативне, ніж прості бутлі або келихи. Тому таким людям створюють різні дивні композиції: в плафонах, лампочках, бачках унітазу і т. д. Тому, що ємність менш підходить для створення сувенірів, тим для цих людей і краще.

— Також можна на дно посудини помістити дренаж — це пісок з великими гранулами, або дрібна галька. Найголовнішим у цій методиці було те, щоб посудину виглядав ефектно, адже він сам по собі прозорий і одне неправильне рішення може призвести до того, що ваша праця ніхто не оцінить.

— Ще можна використовувати деревне вугілля, він зможе запобігти появи запаху гнилі в посудині при недостатній вологи.

— Грунт має бути без додавання добрив, так як уповільнений ріст рослин надовго збереже декоративність в посудині. З самого початку роботи, грунт обробляють окропом або промивають розчином із марганцівки. Також потрібно і ємність і дренаж, елементи декору, добре промити содою і обшпарити окропом, після чого ретельно висушити. Це все проводиться для того, щоб не було всередині різних мікробів.

— Таким чином, якщо все правильно, то такі садки проживуть дуже довго. Як-то в мережі просочилася інформація, що один флораріум прожив 18 років, але на жаль, розмірів ємності та назви рослин, дізнатися не вдалося.

— Також можна використовувати гідрогель, але треба пам'ятати, що термін його життя не перевищує півроку. Але до створення композиції з різнокольоровими квітами, він підходить просто ідеально.

Якщо ви берете посудину з великим отвором, то знадобляться всі ті інструменти, що використовуються для кімнатних рослин. Але якщо в ємності буде маленький отвір, беріть спеціальні інструменти, такі як:

— Совок для землі, його можна взяти просту ложку або дитячу лопатку;

— Ніж добре наточений, він буде використовуватися для підрізування рослин;

— Для того щоб утрамбувати землю підійде котушка;

— Губка, щоб очищати стінки пляшки;

— Спиці або палички, вони використовуються замість пальців;

— Крихітний пульверизатор

Що стосується декоративних елементів, то ними можуть стати різні камені, морські раковини, кокосові волокна, кора, і т. д.

Ця ідея буде дуже до речі тим людям, які займаються флористикою, вони можуть паралельно продавати композиції у пляшках.

Якщо говорити про рослини, які підходять для даного виробу, то їх величезна кількість, тому експериментуйте, і у вас вийде чудова можливість заробити великі гроші.