Заробляємо на постановках спектаклів для дітей

Для відкриття цього бізнесу необхідно добре розуміти дитячу психологію і любити їх. В ідеалі, ви повинні володіти відповідними навичками вчителя і вихователя. Але навіть якщо ви не володієте подібними навичками, варіанти завжди можна знайти. Зокрема, ви можете пройти відповідні курси або, домовившись з керівництвом дитячих садків, відвідувати певні заняття. Таким чином, ви зрозумієте, як зі своїми підопічними знаходити спільну мову, і ці знання візьмете на озброєння. Ще одним цікавим варіантом є виступ цілою групою, набравши перед цим людей з потрібними професіями.При цьому, доведеться прибуток ділити на всіх. Але, ви зможете організовувати вистави, де необхідна велика кількість акторів.

З точки зору самих вистав, їх потрібно розділити на дві категорії. У першій все може бути побудовано на грі справжніх акторів, з костюмами й усіма потрібними декораціями та реквізитами. Це, безперечно, буде більш прибутково, красиво і серйозно. Так як це буде практично театральною постановкою. Але і тут інші витрати — вище. Разом з цим, для вистави будуть потрібні справжні актори, які, до того ж, повинні чудово ладити з дітьми.

Другим варіантом може стати саме дитячий ляльковий театр. Буде потрібно установка для музики, деякі декорації, наручні ляльки і ширма. Потрібно менше людей для постановки такого роду виступів, так як окремий артист одночасно може впоратися з двома ляльками. Разом з цим, багато місця для подібного роду вистави не знадобиться. Це дасть можливість виступати навіть на дому у клієнта, не кажучи вже про дитячі садки або сцени. Таким чином, ви можете за викликом клієнтів організовувати ляльковий театр.Думається, велика кількість батьків побажають на день народження свого малюка замовити у вас подібного роду виступ.

З точки зору жанру, краще всього зупинитися на казках. На перших порах, підготуйте відомі казки, типу Червоної шапочки, Ріпки, Колобка і так далі. Для кожної казки потрібні ляльки або костюми. У народних умільців їх можна замовляти. Подібні вироби будуть перевершувати за якістю заводські аналоги і будуть дешевше. У вас в побуті має не менше восьми казок. Цього вистачить для перших замовлень. Але зупинятися на цьому не варто.

Для святкових заходів створіть кілька програм. Наприклад, величезним попитом користуються дитячі новорічні вистави. Особливо, якщо вони нестандартного, унікального сценарію, який інші театри для дітей запропонувати не можуть. Тут дуже важливо робити з самого початку на унікальність основний упор. Можна навіть, так би мовити, дещо перефразувати казки традиційні і зробити їх по-своєму унікальними.

Істотним є цікавість і захопливість вашого сценарію для дитини. Адже маленьких дітей сидіти на місці змусити вкрай складно. Разом з цим, ваші актори і ви повинні припускати незаплановане участь у вашій виставі дитини. Зупиняти виступ в такій ситуації ви можливості мати не будете. Доведеться, імпровізуючи, вносити в сценарій новинки.

Можна в розвитку йти далі, якщо у своїх силах ви впевнені. Наприклад, пропозиція інтерактивних дитячих вистав. Тобто, постановок, де ви спочатку передбачаєте пряма участь дітей. При цьому, ваші маленькі глядачі відчують себе героями казки. А ви зробите ваш бізнес ще більш популярним, подарувавши дітям ще більше радості.

З точки зору реклами, тут від формату уявлень багато чого залежить. Якщо ви зібрали професійну команду, яка готова виступати перед великою публікою, то будь-яка велика реклама буде працювати на вас: інтернет-сайт, ролик на телебаченні чи радіо, в громадських місцях яскраві плакати і т. п.

Якщо ж ваші виступи будуть проходити перед дітьми, тоді схема може бути дещо інакше. Пропозицією провести свої вистави дитячим садам. Перші виступи краще проводити безкоштовно. Також можна домовлятися з дитячими магазинами, залишаючи свої візитки у них.