Заробляємо на репродукціях картин написаних відомими художниками

Картини, раніше написані відомими зарубіжними та російськими майстрами, у всі часи в нашій країні (і не тільки) цінувалися дуже високо. Творами живопису (я не побоюся такого слова, як шедеври) таких майстрів пензля, як Айвазовський, Шишкін, Малевич та ін, знамениті та багаті люди прикрашали раніше і сьогодні прикрашають свої квартири і будинки. Чому ми говоримо саме про багатих людей? Тут все дуже тривіально. Вся проблема полягає в тому, що сьогодні вартість деяких картин в оригіналі може становити суми з шістьма-сімома значеннями. В доларах!

Але адже насолоджуватися чудовими роботами знаменитих майстрів мають право не тільки найзаможніші люди світу.

Так от, ідея даного посту полягає в тому, щоб пропонувати всім бажаючим купити репродукцію тієї чи іншої картини, написаної відомим художником. При цьому, подібні репродукції не обов'язково малювати самим. Ви маєте можливість скористатися новітньою технологією, під назвою «picture copy maker». Подібні сучасні розробки передбачають створення ефекту дорогою, оригінальної роботи, шляхом широкоформатного друку на натуральних полотнах. Ціна готової роботи, при цьому, не перевищить ста доларів.

Цікаво й те, що на сьогоднішній день, заробляти на репродукціях картин написаних відомими художниками можна досить просто, так як даний сегмент ринку розвинений дуже слабо, серйозної конкуренції спостерігати не доводиться. У ряді регіонів, ймовірно, ви навіть не знайдете жодного підприємця, який би займався репродукціями картин.

З точки зору витрат, найбільші витрати підуть на закупівлю витратних матеріалів потрібного і обладнання. Вам будуть потрібні: для друку картин полотна, для майбутніх картин багетні рамки, широкоформатний кольоровий струменевий принтер і, звичайно ж, комп'ютер.

Також необхідно буде подбати про потужною маркетингової і рекламної кампанії. В остаточному підсумку, успіх вашого бізнесу буде залежати безпосередньо від цих моментів.

З точки зору потенційних клієнтів, то їх категорію можна віднести: магазини подарунків (завдяки вашим продуктам вони зуміють розширити власний асортимент), зацікавитися вашими виробами можуть також місцеві музеї, нічні клуби, кафе, бари, ресторани і т. п. Також звернути свою увагу можна на загальноосвітні організації, типу коледжів, університетів, шкіл і т. д., так як портрети філософів, вчених і письменників можуть прикрасити будь-який клас або аудиторію.В когорту потенційних клієнтів можна також внести простих жителів у вашому місті, намагаються долучитися до мистецтва і придбати у власні квартири і будинки шедеври світових майстрів живопису.

З точки зору нюансів виробництва репродукцій картин, написаних відомими художниками, познайомитися з ними у вас є можливість в інтернеті, на спеціальних ресурсах. Успіхів вам!