Модифікуємо клавіатури

Серед користувачів ноутбуків і персональних комп'ютерів, більшу частину аудиторії займають, зрозуміло, молоді люди. Вони ж часу проводять за комп'ютером більше всього. Для більшості з них комп'ютери є невід'ємною частиною. Тут можна шукати необхідну інформацію в мережі Інтернет, дивитися фільми, слухати музику, грати і, що важливо, працювати. Власне, за рахунок необмеженого функціоналу ПК, багато «стукають по клавіатурі» за півдня. Для індивідуалізації свого робочого місця, купуються особливі, модні гаджети.Приміром, «інопланетні» вебкамери, корпуси системних блоків, які мають футуристичний зовнішній вигляд, незвичайні мишки і т. п. Окрему увагу необхідно приділити клавіатур, які можуть набувати вигляду самих неординарних речей. Ось, наприклад, якщо клавіатура буде стилізована під друкарську машинку старого зразка...

Зрозуміло, з своїх володарів всі ці «дивні» пристрої вичавлюють багато грошей. Адже ціна їх часто вище вартості комп'ютера в цілому. Але найцікавішим є те, що більшість користувачів не розуміють, що зовнішність свого улюбленого комп'ютера змінити до невпізнання можна за зовсім невеликі гроші. І вашим завданням є донести їм про це. І разом з цим, організувати власний домашній бізнес на декоруванні клавіатур, який, до речі, не вимагає великих вкладень.

Кажучи простими словами, модифікувати клавіатури, а точніше їх зовнішній вигляд, можна за допомогою звичайних прикрас, у вигляді наклейок з оригінальними зображеннями, які спеціально готуються дизайнерами. Наносячи наклейки на корпус і клавіші клавіатури, ви створите цілісний малюнок. Модифіковані клавіатури мають дуже ефектний вигляд. Наклейки призначені, як для ноутбуків, так і для звичайних клавіатур.

Раніше такого роду наклейки ви могли замовити тільки в друкарні. На сьогоднішній день, за рахунок розвитку нових технологій, виготовляти декор для клавіатур може буквально кожен.

При цьому, створити власний бізнес у цій сфері не становить великої праці. Для виготовлення наклейок вам знадобляться. Упаковка для продукції власного виробництва, для ламінування наклейок — полімерний лак і плівка для друку. Все це віднесемо до витратних матеріалів. Ріжучий плоттер. Для нанесення малюнка на особливу плівку потрібно кольоровий струменевий принтер. Також вам необхідний комп'ютер і спеціальні програми на ньому — графічні редактори. Останні допоможуть вам обробляти зображення і створювати нові зразки наклейок.

На цей список себе вичерпав. Таким чином, початкові інвестиції навряд чи перевалять за одну тисячу доларів. Щоб виготовити один набір наклейок ви витратите не більше сорока рублів. При цьому, реалізовуючи даний продукт, за комплект ви можете отримувати до 200 рублів. Для того, щоб в тонкощах цього не хитрого справи розібратися було легше, можна звернутися до інформаційного пакету з даної тематики. Їх пропонують ряд компаній, які ви зможете знайти в Інтернеті.

З точки зору вашої цільової аудиторії, тобто куди збувати готову продукцію, то інтерес підприємців, які виготовляють наклейки на клавіатуру, найбільше прикутий до комп'ютерних магазинах. Для просування свого товару, необхідно побувати у всіх подібних організаціях у вашому місті. Не забудьте про оптових цінах. При такому підході, магазини зможуть швидше продавати комп'ютерні наклейки і, відповідно, замовляти у вас ще і ще.

Крім цього, ви з клієнтами можете також працювати напряму. Зрозуміло, відкривати повноцінний магазин не варто. Самостійно торгувати клавіатурними наклейками — трохи дурна затія. От якщо створити власний інтернет-магазин, який буде пропонувати всім бажаючим наклейки для клавіатур — ідея дуже правильна. Головною перевагою тут є те, що ви зможете реалізовувати свій товар за максимальними цінами. Також ви зовсім не будете обмежені одним містом. Якщо є бажання, торгувати ви можете буквально в усьому світі. Успіхів вам!