Заробляємо на виготовленні дерев’яного посуду

Давайте обговоримо бізнес, який буде ґрунтуватися не на торгівлі, а безпосередньо на виробництві тих товарів, які сьогодні затребувані. Приміром, на виготовленні посуду. Можливо це справа не така проста, як, наприклад, торгівля. Запуск виробництва завжди несе в собі великі ризики. Однак, разом з цим, бізнес, заснований на виробництві чого-небудь, завжди більш серйозний і, може принести своєму власникові непоганий прибуток. Так чому б не ризикнути?

Говорячи про виготовлення посуду, необхідно усвідомлювати, що буде вкрай проблематично охопити відразу всі. Та й це абсолютно ні до чого. Набагато вигідніше підприємство стане, коли ви в цій сфері знайдете якусь вузьку нішу і займете в ній чільне місце.

Говорячи про вибір посуду, яку можна виготовляти, хочеться, безумовно, робити відразу все, працюючи, таким чином, з великою клієнтською базою. Але рішення це не найкраще. Тому, краще придивлятися до конкретних видів або типів посуду. Наприклад, виготовляти ви можете тільки чайні набори або чайники. Або зупинитися лише на чашках, тарілках т. д. При цьому, у вас є можливість обрати найбільш цікавий шлях — зупиняти свій вибір не на вигляді посуду, а безпосередньо на матеріалі, з якого ви будете її виготовляти.

На сьогоднішній день можна виділити п'ять основних типів матеріалів, використовуваних для виробництва посуду: дерево, метал, скло, пластик і кераміка. Кожному з них притаманні свої недоліки і переваги, про які, при докладному вивченні, ви можете дізнатися.

Потрібно врахувати ще один аспект — моду. Що на сьогоднішній день у всьому світі модно? Всі сьогодні намагаються бути ближче до природи. Відповідно в тренді зараз — еко-стиль. В еко-стилі розробляються інтер'єри, в еко-стилі виробляють одяг, меблі, популярність починають набирати навіть автомобілі в еко-стилі.

Так що цю моду потрібно використовувати. Як? Виробляти дерев'яний посуд для їдальні і кухні. Це дасть вам можливість зробити ваш бізнес швидкозростаючим, модним і, що важливо, перспективним.

З незапам'ятних часів у нашій країні використовуються дерев'яні ложки, чашки і тарілки. У свій час для виготовлення посуду основним матеріалом було дерево. Вже потім почали з'являтися матеріали іншого походження, і про дерево почали благополучно забувати. Але, сьогодні, мода на дерев'яну посуд повернулася. Її наявність на кухні є почуттям достатку, стилю і добрим смаком. Так як далеко не всі можуть собі дозволити набір дерев'яного посуду. Приміром, дерев'яна глибока салатниця обійдеться вам в одну тисячу рублів і більше.

А раз вже ціни на товар високі і хороший попит на нього присутня, тоді потрібно його виробляти.

Дерево є одним з найбільш недорогих і поширених ресурсів. Крім цього, для більшості виробів обрізків вам буде цілком достатньо, а їх на деревообробних фабриках і заводах ви можете отримувати без-воз-мез-дно, тобто даром. Та й якщо вам потрібен повноцінний шматок дерева, по вашій кишені його вартість не вдарить сильно.

Другим важливим перевагою є легкість обробки дерева. Вирізати з нього у вас є можливість найрізноманітніші види столового приладдя та посуду. Починаючи від пересічних дощок для оброблення і тарілок, закінчуючи виделками та ложками. Зрозуміло, для цього ремесла потрібен певний набір обладнання і навички. З точки зору обладнання, тут важливо зауважити, що кінцеву вартість виробу воно значно знижує. Так як ручна робота у всі часи цінувалася (і цінується донині) дорожче.

Таким чином, заснувати свій бізнес у цій сфері, у вас є можливість двома способами. По-перше, займатися виготовленням продукції ви можете самостійно. По-друге, наймати майстрів з досвідом вирізання посуду з дерева. Вибираючи другий спосіб, ви наштовхує себе на додаткові витрати. А якщо ви зупинилися на першому, тоді потрібно буде пізнати як виготовляється дерев'яна посуд. Це трудомісткий процес. Однак, подібні навички забезпечать вас безбедним існуванням.

Реалізовувати власну продукцію ви можете за допомогою інтернету, посудних крамниць чи супермаркетів. Добре продається подібний товар в інтернет-магазинах або на онлайн-аукціонах. Групи в соціальних мережах можуть також дати непоганий результат. Якщо ви житель популярного туристичного міста, тоді дерев'яний посуд ви зможете продавати навіть у звичайній вуличній наметі. Подібні дрібнички туристи просто обожнюють і з задоволенням купувати ваші ложки, виделки, тарілки. Успіхів вам!