Заробляємо, відкриваючи склади індивідуального зберігання

Склади індивідуального зберігання це бокси невеликих розмірів, найчастіше з металу, площею до декількох десятків квадратних метрів. Клієнт їх може використовувати для зберігання певних своїх речей, тобто орендувати. Якщо говорити про оплату, як правило, це не більше суми, які коливаються в залежності від площі боксу, від тисячі рублів на місяць.

Робоча схема проста: орендуючи бокс, в своє розпорядження клієнт отримує від нього ключі і протягом усього строку оренди, цілодобово, має прямий доступ до своїх речей. Якщо необхідно, місце зберігання можна зменшити або збільшити. При цьому, тільки у клієнта є доступ до вмісту боксу. У компанії, яка пропонує склади індивідуального зберігання, дублікати ключів на руках залишатися не повинно. В цьому є свої переваги, так як ні представники компанії, ні сама компанія за збережені в боксах речі відповідальності не несуть.

З точки зору відкриття власного складу індивідуального зберігання, в першу чергу, потрібно орієнтуватися на великі міста, з великою кількістю багатоквартирних будинків. Адже вашими потенційними клієнтами і є саме мешканці квартир. Ваші послуги, крім іншого, також можуть зацікавити бізнесменів — дуже часто їм, для зберігання яких-небудь предметів, необхідно місце в межах досяжності. Ще однією порівняно великою клієнтською аудиторією можна назвати студентів, так як у більшості випадком багато з них приїжджі.Восени вони приїжджають в місто і до самого літа знімають житло в оренду. А ось під час канікул і стануть в нагоді ваші бокси. Разом з цим, одними з частих клієнтів можуть стати люди, які намітили ремонт в квартирі або будинку. І як не можна до речі, підійде ваш склад для розміщення меблів і аксесуарів.

Наступним кроком стане пошук самого приміщення. Ідеальним варіантом буде покупка, де-небудь в центрі міста, великого складу. В цьому випадку оренда не бажана, оскільки розглянутий нами бізнес є довгостроковими. Крім цього, пристойні гроші доведеться вкласти і його обладнання. Даний бізнес, до речі, не є сезонним. Так як, і влітку, навесні, восени і взимку знайдуться речі, які потрібно зберігати.

При виборі приміщення для складу, зверніть увагу на те, що воно повинно мати по можливості високі стелі, бути одноповерховим і мати великі розміри.

Самі бокси можуть представляти собою звичайні з профнастилу контейнери. Мають вони форму прямокутника і складаються з чотирьох стін, підлоги і стелі. Двері з дверної прорізом повинна розташовуватися в одній із стін. Зрозуміло, на кожну з дверей необхідно встановлювати замок високої надійності. Своїм клієнтам можна пропонувати бокси, які оснащені пожежною і охоронною сигналізацією. На це буде потрібно більше грошових вкладень, але бокси при цьому будуть більш безпечними і, за рахунок цього, більш привабливими.

Безпосередньо в приміщенні, де розташовані склади індивідуального зберігання, корисно буде встановити систему відеоспостереження. А якщо ви хочете ще більше збільшити солідність і надійність вашого бізнесу, подбайте про пості охорони, який буде розташовуватися на вході. Однак, необхідно пам'ятати, що все це потягне за собою значне збільшення вартості орендної плати за бокси. Тому спочатку треба зрозуміти, що важливіше для ваших клієнтів — вартість оренди або ж збереження їх речей.

З точки зору просування справи, скористатися найкраще недорогими і простими способами реклами — текстовими оголошеннями, листівками, візитками. Залишати їх краще всього в ділових районах міста, поруч з ВУЗами і в багатоквартирних будинках. Варто подумати також і про бігбордах де-небудь в багатолюдних місцях. І, безсумнівно, потрібно звернутися до інтернет-ресурсів. Рекламувати свої послуги можна створивши групи в соціальних мережах або власний сайт-візитку, замовивши контекстну рекламу на всіляких тематичних сайтах, а також маючи рекламу на сайтах оголошень.В умовах низької конкуренції (або її повної відсутності) і підвищеного попиту, у вас є можливість швидко знайти своїх перших клієнтів. Успіхів вам!