Заробляємо на створенні дюплекса

На сьогоднішній день в минулому американська мрія – власний будиночок з великою територією, з власним гаражем, далеко від великого міста, сьогодні стала реальність для багатьох людей нашої країни. Велика кількість жителів галасливих міст намагаються втекти подалі від перезавантажених вулиць, кілометрові пробки, окремий затишний будиночок. Але не всім людям виходить по кишені містити приватні будинки, тому будівельні фірми надають своїм клієнтам більш вигідний варіант — дюплекс. Що це означає? Це просто.Такий будиночок побудований на дві сім'ї і має одну спільну стіну, що позитивно позначається на загальних будівельних витратах.

Таке житло буде мати як переваги, так і недоліки. Позитивним гідністю, буде суттєва економія грошей. Так як в цьому будинку будуть жити дві сім'ї, то і витрати поділяються на будівництво та проведення комунікацій до будинку, теж на два. Ще одним плюсом буде той факт, що при покупці ви отримаєте прибудинкову територію в два рази більше. Якщо домовиться з сусідами, то її можна використовувати спільно.

Тепер головне, поговоримо про мінуси. Основним і очевидним мінусом буде те, що вам доведеться жити в тісному сусідстві з іншою родиною. При подібних закупівлях, міські жителі прагнуть втекти з міської суєти і відчути тишу заміського життя. А в такому будинку на дві сім'ї сусіди будуть знаходитися завжди за стінкою. Не виключено, що ваші нові сусіди будуть хорошими товаришами, але, як відомо, навіть у самої міцної сім'ї відбуваються розбіжності з будь-яких приводів.До таких неприємностей, можна також знайти оригінальне рішення, наприклад, організувати правильний план всій території, в деяких місцях можна скористатися ландшафтним дизайном. Також може бути і така ситуація, що ваші друзі вирішать продати свою частину ділянки і будинок зовсім не знайомим людям. У такому разі до мінусів додатися оплата за комунальні витрати, це тоді буде, якщо раптом нові сусіди не захочуть платити за рахунками.

Перед початком будівництва, ознайомтеся з усіма нюансами законів, адже саме там позначені розміри часток передбачених договорами купівлі-продажу ділянки на одне або кілька осіб. Такі партнери відразу домовляються про розмір плати з кожної родини за кв. м. Якщо такі домовленості будуть досягнуті, власники фіксують ці дані на папері, щоб подалі не виникло питань і розбіжностей у кожної із сторін.

Оригінальним виходом із ситуації дорожнечі квадратних метрів, може купівля таунхауса. Основною відмінністю від будинків на дві сім'ї, є те, що вони розраховані на кілька сусідів, а так само входом для кожної сім'ї і наявністю гаража. Протягом довгого часу, такі селища, забудовники давали їм статус дорогих котеджів, але, незважаючи на ціну, всі прекрасно розуміють, що такі помешкання по кишені навіть середнього класу.

Багато людей намагаються за все своє життя накопичити гроші на свій особистий будинок. Але, на жаль, не всім дозволяє бюджет втілити свою мрію в реальність. Тому цей бізнес буде процвітаючою. Адже стільки людей мрію жити за містом в околиці маленького селища на свіжому повітрі. Будинки на кілька сімей продаються вже з готовим ремонтом з діючими комунікаціями і відмінним плануванням. На території будинку, можна зробити ще окремий ділянку в розмірі кількох соток, також облаштувати парковку для автомобілів і гараж.Що стосується решти території, то вона буде спільною, тобто буде використовуватися усіма мешканцями. Але не варто забувати, що наявність сусідів може трохи ускладнити ситуацію, тому до вибору сусідів потрібно підійти особливо уважно. І якщо у вас вийде створити такий котеджне містечко, і виконувати всі побажання для гарного проживання клієнтів, то незабаром ви станете одним з впливових людей.