Дерев’яні сходи на замовлення

В приватному будинку одного з небагатьох деталей інтер'єру є сходи. Згідно всім дизайнерським проектам вона встановлюється абсолютно вільно – самостійною спорудою за деякими параметрами. Тому сходи можуть бути будь-якої конструкції і форми і з певними деталями. Часто місце для такої споруди вже заплановано відразу, при проектуванні. У таких випадках завдання дизайнера ведуть до способів декору.
Згідно з іншими принципами складається проект сходів багаторівневої квартирі. Заходячи в такий будинок, все першочергову увагу звертають саме на сходи. Компанія «Step Up» виготовляє і продає дерев'яні сходи в будь-якому виконанні. На вибір замовників представлений великий ціновий діапазон – недорогі сходи розмірів за стандартом або за індивідуальними параметрами. Для виробництва дерев'яних сходів на замовлення потрібна наявність якісного обладнання та матеріалів.
Дерев'яні сходи встановлюються на дачах і в заміських будинках у відповідності з визначеними завданнями: вони повинні лаконічно зливатися з інтер'єром, бути специфічними і в той же час відрізнятися надійністю і довговічністю.
Використовують три варіанти, щоб виготовити сходи на замовлення. Пропозиція «Економ» передбачає 35% економію від ціни, виготовлення на обладнанні високої точності, без оздоблення, конструкція на тятивах і 20-денний термін. Друге речення «Люкс» включає в себе вибіркову конструкцію, будь-яку ступінь труднощі і обробки, яка залежить від бажання замовника зі строком виготовлення протягом 30 днів.І третє речення «Стандарт StepUp»: 12% знижка в порівнянні з «Люксом», виготовлення сходів з точним розмірам з обробкою на вибір із стандартних тонів, термін виготовлення передбачає 25 робочих дня.